AIO – Вона: зупинити час для тепла та кохання

Назад
Шоу-бизнес

AIO - ВонаМетафанк-гурт AIO презентує саундтрек теплого настрою – композицію «Вона».

AIO – Вона

AIO – абревіатура від All In One (Все в одному). У цій музиці дійсно є все, що потрібно для сонячного настрою: диско, фанк, біт, ніжна романтика та багато-багато яскравих барв. Це саундтрек пляжного настрою у царстві метафана у міксі із романтичним настроєм lounge.

Критики називають творчість AIO справжньою європейською музикою з України, свіжим музичним стилем «метафанк».

В арсеналі AIO:

  • «Ми з тобою» & оригінальна англомовна версія «It’s Not Over» – яскравий кліпу компанії топ-моделі Tarima Darim, що співпрацює із Лів Тайлер, Ліз Герлі та іншими голівудськими зірками.
  • FIRE & UA-версія «Все, що маю» – атмосферне sex & fashion video на еротичну композицію, що стала саундтреком української комедії «Секс і нічого особистого».
  • «Я тебе відчуваю» – light-відео на весняну композицію, що розповідає про свіжість почуттів.
  • «AIO», «Зорі» та «Всю ночь» – backstage live-відео на композиції з дебютного альбому.

Свіжа композиція «Вона» не дарма презентована напередодні холодної пори року. Вона має зупинити час для тепла та кохання, стати саундтреком теплого настрою.

Музика «Вона» – від мультиінструменталіста та продюсера AIO Дениса Бреславського, який співпрацював зі значною кількістю артистів, серед яких: Lama, Сергій Бабкін, TAYANNA, Анастасія Приходько, «НеАнгелы», «Brunettes Shoot Blondes». А також зняв у телевізійному музичному live-проекті OLIV.E «Антитіла», «O.Torvald», «Табула Раса», Глєба Самойлова («Агата Кристи»), «Brazzaville», SunSay, «Pur:Pur», та багато інших.

AIO_001Денис Бреславський – продюсер та автор проекту Dolgov&Breslavskiy за участю легендарного харківського музиканта Олександра Долгова («Дождь»), чиє им’я занесено до Зали слави блюзу США.  Композиція Dolgov&Breslavskiy «Breaking the Rules» звучить в етері радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США.

Денис Бреславський – учасник live show легендарного гітариста Боба Марголіна та доньки короля блюзу Бі Бі Кінга – Рити Кінг.

Текст «Вона» – від харизматичного вокаліста Іллі Резнікова (LETAY).

Запис, мастерінг, зведення – Сергій Кондрат’єв, Олексій  Карташов (студія M.A.R.T., Харків).

Запис вокалу – Олексій Мазур (Київська студія звукозапису MART Sound Production).

Правильний настрій обкладинки синглу від фотографа Микити Люлька (Nickyashika) створила модель Ольга Шаталова.

Publishing – компанія MOLA music.

AIO співпрацюють зі STARBOM.COMpany — промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

AIO – Вона

Facebook

YouTube

Instagram

+38 067 441 81 49

[email protected]

STARBOM.COMpany