Alekseev прокоментував чутки про свою гомосексуальність

Назад
Шоу-бизнес

алексеевУкраїнський співак Alekseev у минулому мав романтичні стосунки з дівчиною, які тривали 7 років, але зірці все одно приписують нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Alekseev намагається не звертати уваги на чутки, але у передачі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» співак прокоментував інформацію про його «нетрадиційну орієнтацію». Так, співак зауважив, що в нього є друзі-геї, і він спокійно ставиться до людей, які прийняли таке рішення. Втім, він сам — с традиційною орієнтацією.

— У мене є кілька знайомих, друзів-геїв, до яких я нормально ставлюся, вони прекрасні люди, творчі, це їх вибір, і я не в праві їх засуджувати. І я абсолютно це рішення приймаю. Але, що стосується мене, звичайно, коли я про це чую, мені трохи смішно, бо всі, хто мене знає близько, і з ким я спілкуюся, вони розуміють, яка я людина. І розуміють, що це абсолютно неможливо. Але знову ж таки, я хочу визначити для всіх телеглядачів і для вас, що гомофобом я не є і до таких речей я ставлюся як сучасна людина, — розповів співак.

До речі, нещодавно в мережі з’явилися чутки, що співак зустрічається з солісткою»ВІА Гри» Уляною Синецькою. Втім, відповідати, чи це правда, Alekseev відмовився.