Alyosha & Vlad Darwin випускають спільний альбом «Золота середина»

Назад
Шоу-бизнес

02 Alyosha_Darwin_1499

Артисти проанонсували вихід дуетного альбому «Золота середина»!

Реліз платівки заплановано на 13 грудня, а передзамовлення стартувало з 6 грудня! До речі, вже 16 лютого 2020 року, дует подарує закоханим великий концерт у Жовтневому палаці.

Першим синглом спільного альбому Alyosha & Vlad Darwin стала зворушлива композиція «Пірнай».

— У нашого дуету є історія. Але зараз я сприймаю наш творчий союз як абсолютно новий проект. Це не просто пісні про кохання, це велике полотно, присвячене відносинам Чоловіка і Жінки. Alyosha дуже жіночна в цих піснях, я ж віддав цьому альбому максимум чоловічої енергії, що є в мені. Ці пісні наповнені справжнім життям. Адже найцінніше в музиці – це досвід, яким ми можемо ділитися з нашими слухачами. Мені дуже цікаво працювати з Alyosha. Вона надихає, вона багатовимірна. Вона – артист багатьох ролей, – поділився Vlad Darwin.

Альбом «Золота середина» створювався протягом двох років. Саундпродюсером платівки став Андрій Тропешко, який забезпечив неповторне живе звучання кожної пісні.

— Кожна з семи пісень — це певний етап створення світу, Раю для двох закоханих. У цих піснях ми поєднали життєвий досвід та емоції. Кліпи теж будуватимуться на тому, що вони продовжуватимуть один одний, як і наші пісні, – розповіла Alyosha.

Alyosha&Darwin_8 (1)

Vlad Darwin зізнався, що робота над альбомом випала на непростий період життя обох артистів.

У Влада був переїзд та повна невизначеність в професійному житті. В Alyosha теж вистачало клопотів: розставання з продюсером, абсолютно нова команда, дуже багато завдань.

— Інколи я просто силою «виривав» Alyosha з її щільного графіку, просив її повністю вимкнути телефон і занурював в паралельний вимір. В одній з пісень альбому навіть є фраза «Викинь телефон!» — ці слова були адресовані Alyosha. Та коли вона підходила до мікрофону, починалося диво. Вона перетворювала всі свої переживання в досконалий і чуттєвий вокал. Це і була «Золота середина» – найяскравіший емоційний фон, який ми переплавили в музику. Тому пісні в альбомі вийшли таким живими і справжніми, – поділився моментами створення платівки Vlad Darwin.

Кожна пісня нового альбому символізує окрему емоцію. Alyosha та Vlad Darwin заспівали про почуття, які добре знайомі кожній закоханій парі.

— Треки з платівки «Золота середина» народилися ще два роки тому. Знадобилася велика праця, щоб матеріал отримав звучання у тому вигляді, яким слухач почує його зараз. На це пішло багато духовних сил, безсонних ночей, пошуку натхнення з різних джерел та експериментів. Так що, сподіваюся, він знайде відгук у серцях слухачів, – доповнила Alyosha.

Квитки на великий концерт Alyosha & Vlad Darwin 16 лютого 2020 року вже у продажу!

Alyosha&Darwin_cover