Анастасія Приходько презентувала «Крила»

Назад
Шоу-бизнес

анастасия приходько-minАнастасія Приходько презентувала ключову пісню КРИЛА нової концертної програми Анастасія Приходько — КРИЛА в студії проекту «Ігри Нескорених» на  телеканалі СТБ.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Нагадаємо, в суботу, 7 жовтня 2017 року на сцені клубу Atlas (Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41) відбудеться презентація нової концертної програми Анастасії Приходько – КРИЛА.

КВИТКИ ТУТ

Анастасія Приходько – українська співачка, заслужений волонтер та громадський діяч.

Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк.

Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.

Ігри Незламних, або Invictus Games – міжнародні спортивні змагання військовослужбовців і ветеранів, які зазнали травм під час бойових дій. Телеканал СТБ разом з Міністерством оборони України провів Національний відбір учасників проекту та організовує українську частину змагань.

Invictus – «незламний, нескорений». Ці міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військових, які зазнали поранень у ході бойових дій, що проводяться в різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі. На створення проекту його надихнув аналогічний американський проект Warrior Games, який з 2010 року щорічно проводиться в США під егідою Олімпійського Комітету США.

«Invictus Games» вперше відбулися у 2014 році у Лондоні, тоді взяли участь 13 країн з Європи, Азії, Північної Америки та Океанії. На другі Ігри в американському Орландо приїхали вже 15 країн. На Ігри в Торонто, які пройдуть у вересні цього року, запрошені вже 17 країн, в тому числі і Україна. Також в 2017 році в Іграх вперше візьме участь Румунія.

Змагання включають в себе наступні дисципліни: стрільбу з лука, веслування на тренажерах, баскетбол на колясках, волейбол, плавання, пауерліфтинг, регбі на колясках, трекінг на велосипедах, легку атлетику, екстремальне управління. У 2016 році було додано 2 види активностей – гольф і теніс на колясках.