Андрій Данилко зізнався, що мав роман з мамою Сердючки

Назад
Шоу-бізнес

photo_2020-02-25_19-04-06 (2)Відомий співак та незмінний суддя Національного відбору на Євробачення Андрій Данилко став гостем свіженького випуску шоу “Слава+”. У відео він розповів не лише про своє життя та кар’єру, але й про романтичні стосунки зі своєю колегою по сцені, Інною Білоконь.

Харизматичний правдоруб українського шоу-бізнесу та головна срібляста Зірка країни, завітав на YouTube-канал Люкс ФМ та дещо привідкрив завісу свого зіркового життя.

У рубриці “Соври Славе” Андрій Михайлович зізнався, що у нього були стосунки з мамою Вєрки Сердючки, а саме з акторкою і постійною супутницею Данилко, Інною Білоконь.

Нагадаємо, що вона була невід’ємним членом публічної появи Вєрки Сердючки на усіх світських заходах та концертах у ролі мами Вєрки, Інни Адольфівни. Раніше цій зірковій парочці приписували роман, однак ні Андрій, ні Інна чутки не коментували.

Хочете більше? Йдіть до нас у  Instagram та Telegram.

photo_2020-02-25_19-04-05

Окрім зізнання про роман, виконавець заявив, що Інна й досі його близький друг і згадав про їхню зустріч з акторкою:

– Наша встреча – это была полная антипатия. Я думал: “Боже, шо это?” и также думала она. Она была красавицей, а я был красавец, как Селена Гомес и Джастин Бибер. У нее была юбка-татьянка, турецкий свитер, милировка… И я был тоже красавчик, специально одевал больше куртку, чтобы больше казаться. Потому что без нее я худой был, реально швабра.

До речі, зіркова парочка зараз не лише по-дружньому спілкується, але й полюбляє відпочивати разом у Греції.

Ще більше подробиць від Андрія Данилко дивись у свіженькому випуску шоу Слава+: