Також він розповів, що на шляху до успіху часто стикався зі скептичним ставленням до своїх прагнень. Однак Богдан зрозумів, що головне вірити у власні сили:

— Я виріс у провінційному містечку у звичайній українській родині і всього, що маю, досягнув сам. Дуже часто оточуючі сумнівалися в мені — ніхто не вірив, що я стану «Містером світу», буду зніматися в повнометражних фільмах і побуваю в Голлівуді. Пропонували краще збирати яблука і продавати, а не розвиватися і працювати над собою. Я пишаюся тим, що не послухав скептиків і пішов своїм шляхом, і вдячний батькам за підтримку.

юсипчукНе так давно Богдан Юсипчук відсвяткував ювілей, акторові виповнилося 30 років. Як виявилося, свято він провів у компанії колег по знімальному майданчику проекту Модель XL Катерини Осадчої, Андре Тана та Тетяни Мацкевич:

— З суддями Модель XL ми одразу знайшли спільну мову. У перший же знімальний день у мене виникло таке відчуття, що вже давно працюємо разом. У мене 5 липня був день народження, і я запросив колег на святкування. Ми можемо і по-доброму пожартувати один над одним, і підтримати, коли потрібно, але під час суддівства у нас іноді виникають суперечки, адже кожен керується своїм досвідом і цілями на проекті.

Нагадаємо, в проекті Модель XL учасники з пишними формами ламають застарілі стереотипи в світі моди, доводять собі та оточенню, що природна краса — це привабливо і сексуально, і проходять ряд випробувань під наглядом суворого журі. Вперше в другому сезоні суддею проекту став український актор театру і кіно, зірка двох сезонів фільму Мухтар, серіалу Хазяйка і фільму Тіні незабутих предків Богдан Юсипчук.

Прем’єра революційного реаліті відбудеться восени на телеканалі 1+1.