Богдан Юсипчук приготував екстремальні завдання учасницям «Модель XL»

Назад
Шоу-бизнес

Богдан Юсипчук Модель XL 1+1 (2)Сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1» глядачі побачать новий випуск другого сезону революційного проекту «Модель XL», у якому учасниці мають подолати власні страхи та навчитись працювати у команді із конкурентками. Так, усі 12 конкурсанток будуть розподілені у пари для проходження екстремальних завдань від суддів Богдана Юсипчука, Тетяни Мацкевич та Андре Тана.

Цього разу у кожної дівчини з пари буде власне завдання: одна з пишних красунь має навчитися правилам дефіле під наглядом українського дизайнера Андре Тана, а інші дівчата вивчатимуть правила позування від Тетяни Мацкевич. Після цього конкурсантки мають обмінятися отриманими знаннями: одні навчити суперниць правильно ходити подіумом, а інші — красиво позувати під час фотосесій. Як результат, учасниця, яку суперниця вчила позуванню, має здолати власні страхи та зробити вдалі кадри під час фотосесії під водою, а інша після уроку з дефіле від конкурентки — пройтися незвичайним подіумом на висоті 9-ти поверхового будинку.

Модель XL 1+1 (7)Запеклим конкуренткам, які ще кілька тижнів тому навіть не віталися у «модельному будинку», доведеться працювати разом. Наталія Петрик та фотограф Ганна Грищенко (Тріша), незважаючи на нещодавні чвари, будуть змушені працювати у одній команді. Улюблениці Андре Тана Ганні з Києва доведеться підтримати емоційну доньку мера міста Добромиля Наталю під час фотосесії у басейні, яка кілька разів ледь не загинула у воді, тому досі боїться плавати.

— Я тричі ледь не втопилася, коли відпочивала біля водойми, тому тепер в мене панічний страх води. Якби мені хтось сказав, що я буду добровільно занурюватися в басейн, де не відчуватиму дно, я б не повірила. Не впевнена, чи мені вдасться побороти власний страх. Єдине, що мене заспокоює — це те, що в басейні є водолази, які зможуть мені допомогти, — зізналася дівчина.

Як дівчата  будуть долати власні страхи та підтримувати головних конкуренток, від яких залежить їхня участь у проекті, дивіться сьогодні о 21:45 на телеканалі «1+1» у новому випуску проекту «Модель XL».