Богдан Юсипчук у фільмі «Крути 1918»

Назад
НОВОСТИ

крутиПрезентуємо новий трейлер історичного екшну «Крути 1918» з оригінальною музикою італійського композитора Марко Моріні.

Офіційний трейлер фільму «Крути 1918»

— Чудова музика, яка звучить у другому трейлері, стала результатом колаборації  української кіностудії Good Morning Film та італійського саундпродакшну Logical Box. Музика – є одним з найпотужніших інструментів, які можуть передати  людські емоції. Фільм «Крути 1918» – це насамперед історія про людей, про їхнє бажання жити та кохати. Про їхню мужність та незламність духу. І, головне, про свободу. Як тоді, 100 років тому, так і сьогодні, — зазначає продюсер фільму Андрій Корнієнко.

Нагадаємо, що саундтрек до фільму виконає відома українська співачка Христина Соловій. Ліричне відео буде презентовано вже на початку осені.

Наразі фільм перебуває на стадії монтажу та постпродакшну.

Стрічка вийде в широкий прокат в Україні 6 грудня 2018 року.

Офіційний трейлер фільму «Крути 1918»

Про фільм: Історичний екшн “Крути 1918” знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Режисер: Олексій Шапарєв.

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук.

Композитор: Марко Моріні.

Саундтрек: Христина Соловій.

Виробництво: Good Morning Film, за фінансової підтримки Держкіно України.

Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company.

Прем’єра в Україні: 6 грудня 2018.

Офіційний трейлер фільму «Крути 1918»