Богдан Юсипчук у трейлері “Гола правда”

Назад
Шоу-бізнес

бюНайкрасивіший чоловік планети, український актор та телеведучий Богдан Юсипчук у трейлері дорослої української комедії “Гола правда”.

ВІДЕО: Гола Правда – Офіційний трейлер

Разом із українським красенем актором у фільмі знялися співачка Слава Камінська (гурт «НеАнгели»), телеведучий та шоумен Андрій Джеджула, учасниця «Дизель Шоу» Ольга Арутюнян, представник легендарної акторської династії Дмитро Ступка, а також Євген Ламаха («Крути 1918»), Василіна Аполлінарія («Скажене весілля») та Ксенія Мішина (“Кріпосна”, учасниця шоу “Танці з зірками”).

гола правда

Сюжет фільму: Друзі приїжджають з Києва до Одеси, щоб подивитися на новий розважальний клуб свого приятеля. У клубі багато захоплюючих кімнат, де можна пограти в звичні ігри – “мафію” або “крокодила”, але головною концепцією клубу є “Детекторрум” – кімната з унікальним і супер-точним детектором брехні. Господар клубу намагається відмовити приятелів від небезпечної гри, але всім хочеться полоскотати нерви і вивідати один у одного приватні таємниці. Друзі гарно розважаються та жартують один з одного, але після проходження чотирьох ігрових турів (Веселощі, Гра на роздягання, Гра до упору і Дуель,) вони більше ніколи не залишаться такими як раніше. Але хто знає, мабуть це на щастя?

Прем’єра фільму “Гола правда” відбудеться незабаром у всіх кінотеатрах країни!

ВІДЕО: Гола Правда – Офіційний трейлер

гола правда 2 гола правда 3 гола правда 4