Богдан Юсипчук у журі конкурсу Miss Extreme World 2019

Назад
Шоу-бизнес

IMG_6810Клієнт промо-компанії STARBOM.COMpany — найкрасивіший чоловік планети, український актор, телеведучий Богдан Юсипчук оцінив екстрим і красу учасниць конкурсу Miss Extreme World 2019, який відбувся на території Екстрим парку X-Park.

БІЛЬШЕ ФОТО

У 2018 році в конкурсі Miss Extreme World у Біларусі перемогла українка — чарівна Вікторія Білан. Це стало безпрецедентною подією для нашої країни. Як і перемога Богдана Юсипчука у міжнародному конкурсі Mister Sea World 2018 у Перу.

Тому присутність Богдана Юсипчука у складу журі конкурсу Miss Extreme World 2019 – подвійне свято для красивої та спортивної України.

IMG_6824Конкурс Miss Extreme World — це елементи стандартного конкурсу краси (дефіле, виходи в національних костюмах і вечірніх сукнях) та екстремальні змагання.

Всі дівчата під час конкурсу продемонстрували стійкість, силу та неперевершену красу і жіночність. Ця боротьба була дійсно прикладом справжньої жіночої витримки та енергії. Неординарні завдання в рамках конкурсу були наповнені екстримом і драйвом. Серед інших завдань були такі перешкоди, як забіг на підборах по піску, дайвінг, екстремальна йога і багато інших цікавих змагань.

БІЛЬШЕ ФОТО

IMG_6814Конкурс складався з двох частин: екстремальна частина на території Екстрім Парку і фінальне шоу в прекрасному ресторані Києва L’Kafa.

Переможниці конкурсу Miss Extreme World 2019 в Києві:

— Miss Extreme Ukraine – Аліса Корчемная

— 1st Vice Miss Extreme Ukraine – Анна Олашина

— 2nd Vice Miss Extreme Ukraine – Людмила Горун.