Чому Юлія Саніна нагадує своєму чоловіку про всі сімейні свята

Назад
Шоу-бизнес

юлия санина

Фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна стала гостею нового випуску шоу СЛАВА+, що виходить на YouTube- каналі Люкс ФМ. Під час інтерв’ю співачка поділилася реаліями подружнього життя.

Юлія зізналася, чому їй доводиться нагадувати своєму чоловікові, гітаристу гурту THE HARDKISS, Валерію Бебко про геть усі сімейні свята.

За словами Саніної, її особисте життя до появи Вала зіпсував Disney. Через студію Юля сиділа в дівках до 18 років, бо весь цей час вона чекала на принца з мультиків.

— Я дуже романтична особа була, напевно ще щось залишилось, якісь відголоски. Але Вал найнеромантичніша людина, яку можна собі тільки уявити. Усі свята у нашій родині, окрім дитячих – це стрес… Напередодні Нового року Вал ходить білий зі словами: «Боже, що тобі подарувати, боже, це ж треба щось обрати, — з посмішкою поділилася Юля.

Крім того, вокалістка розповіла, що вона навпаки дуже любить робити сюрпризи, любить готуватися до свят, любить дивувати, пише вірші, присвячує пісні.

— Зараз я кажу, що ти хіба квіти не забудь мені подарувати,- розповіла артистка.

Також співачка додала, що їй доводиться нагадувати чоловіку про їх важливі дати за тиждень, аби не сидіти без квітів у сімейні свята.

Більше про шоу-бізнес, новий акустичний тур гурту THE HARDKISS та виховання сина – у свіженькому випуску СЛАВА+: