Чуттєві Alyosha & Vlad Darwin презентують спільний альбом «Золота середина»

Назад
Шоу-бизнес

02 Alyosha_Darwin_3

Найромантичніший дует України Alyosha & Vlad Darwin презентував справжню музичну повість — альбом «Золота середина». Пісні дуету завжди вирізняються своєю чуттєвістю, а тому викликають різноманітний спектр емоцій вже з перших секунд прослуховування. 

Альбом «Золота середина»: слухати 

Альбом «Золота середина» наповнений живим звучанням. До запису платівки були запрошені одні з найкращих музикантів України: музичні продюсери Андрій Тропешко та Олександр Садовець, гітарист Орест Галицький, клавішник Олександр Огнівець, барабанщик Максим Тхорік, бас—гітарист Ігор Одарюк, струнний квартет «Астуріа» та багато інших.

— Золота Середина» — це музична повість про пошук Раю у стосунках між Чоловіком і Жінкою. На самоті ми ніколи не зможемо стати щасливими, адже нове життя народжується лише у союзі двох. Як побудувати цей союз? Про це наша платівка… Ми вже презентували перший сингл і кліп «Пірнай». А зовсім скоро будемо знімати відео на наступний сингл… Ми сподіваємося, що слухачам припаде до душі наша повість, — заінтригував Vlad Darwin.

03 Alyosha_Darwin_22

Кожна з семи пісень, за словами дуету, уособлює певний етап у взаєминах пари, тому може бути близька мільйонам людей

  • Пісня «Ненавмисно» — це романтичний початок стосунків.
  • «Цілуй і вбивай» про несамовите кохання до смерті.
  • «Пірнай» — про чуттєвий контакт.
  • «Торнадо» — сліпуча пристрасть.
  • «Щастя без провини» — пошук співчуття та порозуміння.
  • «Золота середина» — спроба знайти мир у безодні емоцій.
  • «Вирій» — це втеча закоханих на свободу від суспільних стереотипів.

— Перед кожним записом альбому ми спілкувалися, обговорювали творчі питання, професійне життя  — були заряджені. Втім, я все одно трохи хвилювалася: а чи передам своїми емоціями саме той смисл, який в пісні вклав Влад. Коли поважаєш автора, усвідомлюєш легке переживання, як він відреагує. Це звична історія. Втім, Влад попросив мене не думати про задум, а збагатити пісні власними емоціями та переживаннями, аби розкрити, що від слів та музики відчуваю я. Він знав, що щирість для мене  — вкрай важливий момент у виконанні. Працювати з Владом суцільне задоволення, — розповіла Alyosha.

Окрім презентації нового альбому «Золота середина» та анонсу наступного кліпу, артисти заінтригували тим, що до Дня всіх закоханих, вже 16 лютого 2020 року відбудеться великий концерт Alyosha & Vlad Darwin у Жовтневому палаці.

Альбом «Золота середина»: слухати

01 Alyosha_Darwin_cover