«Фаворит успіху-2018»: у столиці відбудеться нагородження найкращих брендів та зірок України

Назад
Мероприятия

announce-poster-823x100012 червня 2019 року в івент-холі Freedom відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань Фаворити Успіху. Переможці рейтингу, найкращі і найрекомендованіші бренди України, були визначені в ході масштабного дослідження споживчих уподобань, яке проходило протягом усього минулого 2018 року.

Всі результати дослідження були опубліковані у вигляді рейтингів на сайті рейтингу «Фаворити Успіху». У масштабному опитуванні громадської думки, яке тривало протягом усього 2018 року з січня по грудень, свій вибір найкращих товарів і послуг вказали понад 40 тисяч жителів України. Рейтинги відображають рівень довіри до гравців ринку в понад 600 категоріях ринку народного споживання. Цифри та факти про дослідження .

На 16-й церемонії нагородження Фаворитів року будуть вручені нагороди більше сотні торговим маркам товарів та послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також юним зіркам українського шоу-бізнесу. Крім отримання почесного трофея переможці отримають право на використання знаку «Фаворит Успіху – 2018» у своїй рекламі та в маркуванні. Медаль «Фаворит Успіху» має в Україні 16 річну історію. Для маркетологів вона є потужним рекомендаційним імперативом – інструментом для позиціонування бренду в статусі лідера ринку. Для покупців — стала надійним орієнтиром найкращого вибору, помічником у виборі найкращого, найбільш якісного і рекомендованого товару / послуги з безлічі варіантів пропозицій.

medal-2018-600Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, кліматичної та побутової техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торгових і розважальних столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно ж, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

У шоу-програмі заходу виступлять нові зірки української сцени, переможниці рейтингу в блоці номінацій «шоу-бізнес»: співачки Illaria і Tayanna, юні таланти сестри Ніна і Василіса Бойкови, групи Selfy і COCOS.

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко: «При вивченні споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію, кожну ринкову нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, і є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкраще з них. Значить можна на підставі численних відгуків та рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

pic1Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку в більш 600 ніж категорій товарів і послуг були зафіксовані станом на кінець минулого року і опубліковані у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої своєї присутності в даному рейтингу. Респонденти самостійно формують список учасників, рекомендуючи свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати.

pic2«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Це некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні у кожній з шести сотень номінацій.

Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого вибору.»

В даний час триває голосування за кращі торгові марки вже нинішнього, 2019 року. Кожен бажаючий може підтримати на сайті рейтингу своїх персональних Фаворитів. Найбільш активні респонденти отримують безкоштовні запрошення на шоу нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху і своїми очима побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили нагороду завдяки народному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!