Гурт Антитіла підсумував підсумки 2019 року: нове відео «Stand up», творчі досягнення та плани на 2020 рік

Назад
Шоу-бізнес

2019-11-17_00-45-33_Maximov (1)

Гурт Антитіла презентував відеороботу на пісню «Stand up».

ВИДЕО: Антитіла – «Stand up»

Робота стала символічним підсумком карколомно успішного року для Антитіл. Для групи він стався насиченим, соціально активним і дуже творчим. У 2019 році відбулося багато знакових подій: Антитіла представили п’ять кліпів та альбом «Hello», який наживо почули майже вісімдесят тисяч прихильників під час стадіонного туру Україною, два Палаци Спорту, чотири стадіони та перші концерти в Європі. Соліст гурту Тарас Тополя отримав почесне звання молодіжного посла UNICEF та був нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня Президентом України. Група Антитіла перші в Україні зіткнулися з патентним тролем, що присвоїв собі тональності і темпи пісень. Їм довелося відстоювати своє право вільно творити у суді і боротися на стороні всіх українських артистів.

Рік розпочався з прем’єри роботи «Вірила», яка отримала багато відзнак протягом року та завершується прем’єрою «Stand up». Пісня увійшла у шосту платівку «Hello». Її гурт презентував у квітні разом з кліпом на титульну пісню, яка дала назву альбому. Робота «Stand up» – це відео-документ історичної події для гурту Антитіла — два переповнених столичних Палаци спорту підряд. Емоційні кадри відеороботи передають атмосферу, що панує на концертах гурту.

FVV_4179

Щодо родини, то за цей рік у сім’ї Антитіл сталося поповнення. Музикант і директор гурту Сергій Вусик став втретє батьком! Команда гурту також розширилася, і сьогодні у постійному складі працює п’ятнадцять осіб, а ТОВ «Антитіла» номіновано на звання «Компанія року – 2019» серед кращих підприємств України у категорії «Театральна та концертна діяльність».

– Все, що сталося у 2019 році – це логічний результат роботи великої команди однодумців і ще одне підтвердження того, що Антитіла на правильному шляху. Наш фундамент — велика ідея того, що артист — для людей і заради людей. Ми співаємо про життя і чесні перед нашими прихильниками у всьому, що робимо. Наші пісні допомагають і дають надію багатьом людям, і вони приходять до нас на концерти, щоб відчути дещо більше ніж мелодії, щоб доєднатися до великої спільноти вільних, освічених, натхненних людей! Вони всі — наші однодумці і це наш найбільший скарб!, – поділився враженнями Тарас Тополя.

Що стосується року прийдешнього, то він також буде багатим на події. У січні Антитіла продовжать історію по скасуванню абсурдного патенту на ноти. Тур «Hello» у 2020 році триває та розширює географічні горизонти. Він охопить різні площадки: від театрів до стадіонів. Концерти відбудуться у понад п’ятдесяти містах України. З виступами Антитіла відвідають також концертні майданчики різних країн: Польщі, США, Канади, Чехії та інші. Список країн буде доповнюватися. Квитки вже у продажу. Готуються нові релізи пісень та кліпів. Антитілам є чим здивувати своїх прихильників у наступному році.

ВИДЕО: Антитіла – «Stand up»

DIF_2019-05-25 19.15.50