Гурт Антитіла відсвяткував 10-річчя творчої діяльності

Назад
Шоу-бізнес

АнтитілаПопулярний поп-рок гурт Антитіла відсвяткував ювілей – 10 років творчої діяльності, на якому представив власний музей.

ФОТО

У столиці на теплоході під прапорами “Антитіла”  музиканти зібрали друзів та близьких людей, які протягом десяти років були поруч з гуртом. Серед них, Alyosha, Наталка Карпа, Ярослав Куц, Анна Свиридова, Генадій Вітер,  Роман Муха, Віталій Дроздов, Марія Бурмака, IVAN NAVI та багато інших. Ведучим вечора став Ігор Бень.

Святкування відбулося у форматі закритої вечірки. Музиканти гурту Антитіла зустрічали гостей на причалі, фотографувалися, приймали привітання та подарунки. Найбільше гурт вразили подарунки прихильників у цей день. Фан-клуб підготував флеш-моб #Антитіла_Це_Ми та подарував фотомозаїку – картину на полотні, яка складається з тисячі фотокарток прихильників зі всієї України і не тільки. Відпливав теплохід під музичний супровід «Jazz Band Yellow Shoes», який виконував хіти гурту Антитіла за десять років.

ФОТО

_DSC5806Загалом вечір пройшов у затишній, дружній атмосфері, в стилі Антитіл. Розмістившись на верхній палубі гості могли спостерігати найгарніші краєвиди міста Києва, а хтось надав перевагу вивченню музею гурту, який вмістив найзнаменніші спомини Антитіл за 10 років творчої діяльності. Родзинкою вечора стала міні-вистава театр-студії імпровізації «Чорний квадрат», який в цей вечір на славу покепкував над відомим гуртом. А закінчилася вечірка розрізанням смачного торту, який мав вигляд літери А (Антитіла) у фірмовому кольорі, запуском кульок з побажаннями та гучними привітаннями лідера гурту – Тараса Тополі, який почав святкувати особистий день народження.

ФОТО