Латиноамериканська романтика в новому відео NK x Juan Magan — Lollipop

Назад
Шоу-бизнес

нк 2У День закоханих артистка презентувала пристрасний дует з іспанським виконавцем Juan Magan

Juan Magan визнаний у всьому світі за його вагомий внесок у розвиток жанру «Electro Latino» і співпрацю з такими артистами як: Nelly Furtado, Bob Sinclar, INNA, Don Omar, Paulina Rubio та ін.

— NK — надзвичайно талановита співачка, у неї шикарний голос, який має почути вся планета. Тільки найбільш топовий і цілеспрямований виконавець всього за два роки сольної кар’єри може досягти таких неймовірних вершин не тільки у себе, а й в Латинській Америці. Це неймовірно. І спільна робота з нею для мене неповторний досвід, — прокоментував Juan Magan.

нк

Кліп, який артисти презентували в День святого Валентина, показує історію закоханих сердець, яких розділяє відстань, але так зближує любов і пристрасть. Режисеркою выступила Тата Белініна, яка вже працювала з NK над кліпом «Peligroso».

— Мені подобається створювати музику без кордонів, показувати на своєму прикладі, що всі кордони та межі тільки у нас в голові. І я дуже рада, що Juan Magan розділяє також цю ідею. У нас вийшла крута колаборація. «Lollipop» — це про пристрасть і палку любов, і присвячується всім закоханим, — сказала NK.

Пісню записували на легендарній студії звукозапису в США, яка за останні 30 років випустила десятки золотих і платинових альбомів. На студії працювали також такі артисти як Rihanna, Coldplay, Whitney Houston, Jay-Z, LL Cool J, Shabba Ranks, Gerald Levert, Bob Dylan та інші.

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

нк 3