Live-концерт «ZACHEKAY» на підтримку виходу однойменного альбому співачки VLADA

Назад
Шоу-бизнес

Vlada2 листопада співачка VLADA представила у Києві нову концертну програму «ZACHEKAY» на підтримку виходу однойменного альбому і презентувала відеокліп на головний сингл. VLADA володіє оксамитовим тембром, її голос зачаровує, лейтмотивом творчості співачки і її натхненням є любов.

— Я хочу поділитися з вами цими ритмами, що надихали мене цілий рік, і тим, що я з таким трепетом очікувала, вселяючи в кожен звук музики нового альбому «ZACHEKAY» частинку себе, — поділилася VLADA.

Свій творчий шлях Влада Яковлева розпочала кілька років тому. За цей час вона випустила два альбоми – «Не забывай» та «Чувства» і ряд відеокліпів. З початку 2017 року співачка працює в новому музичному стилі, вибравши для цього сценічне ім’я VLADA. Її першою відеороботою в новому образі став кліп на композицію «Наш Новий рік», який несе в собі атмосферу тепла, любові і єдності рідних сердець.

vladaНаступним синглом була україномовна композиція «З тобою» на яку співачка випустила однойменний кліп. Музичні канали та радіостанції підтримали ротаціями нову українську музику. До Дня Святого Валентина VLADA представила ліричну баладу «Люблю», яка стала гімном закоханих пар. Літо співачка почала з прем’єри. Наповнена танцювальними ритмами композиція «Ша-ла-ла» – це заклик до відпочинку, до танців і відмінного настрою.

В live-концерт, який відбувся 2 листопада в Caribbean Club, і альбом «ZACHEKAY», увійшли пісні, які вже полюбилися багатьом, а також нові композиції. Подарунком для гостей цього вечора стала прем’єра відеокліпу на головний сингл альбому «ZACHEKAY». Live-концерт відбувся під акомпанемент живої музики, без використання фонограми.