Льодовий каток у залі і сцена у вигляді подарунка: стало відомо, як зміниться Палац спорту для «Різдвяної історії з Тіною Кароль»

Назад

Різдвяна історія з Тіною Кароль (3)

Для Тіни Кароль побудують гігантську ялинкову іграшку у вигляді кулі, а Michelle Andrade стане на ковзани

22, 23 і 24 грудня на сцені Палацу спорту в Києві відбудеться святкове шоу «Різдвяна історія з Тіною Кароль», на якому популярні артисти заспівають стародавні українські колядки в сучасній інтерпретації. А канал «1+1» покаже телеверсію «Різдвяної історії» під час новорічних свят.

Над створенням шоу працює команда великих розважальних проектів «1+1 Продакшн» під керівництвом Володимира Завадюк. Режисерами-постановниками концерту стали Наталя Лисенкова, Наталія Ровенська і Марія Григоращенко, саме їх частина перфомансу для популярної американської артистки Pink викликала фурор в світі. Вони створюють грандіозні постановки для шоу «Танці з зірками» та «Голосу країни», а також працювали над концертом «VISLOVO» групи «Время и Стекло». Більше півроку режисери-постановники займалися розробкою концепції різдвяного шоу і напередодні концерту відкрили його перші секрети.

Спеціально для «Різдвяної історії» сцену Палацу спорту перетворять на велику червону подарункову коробку — сяючу тисячами вогників і з бантом зверху. Всередині неї буде відбуватися головна частина шоу, адже артисти під час виходу на сцену опиняться в самому серці подарунка. За словами режисерів-постановників, така концепція символізує те, що кожна зірка стане особливим сюрпризом і подарує залу красиву колядку і побажання.

Різдвяна історія з Тіною Кароль (1)

Ще однією сценічною локацією стане гігантська іграшка у вигляді сяючої ялинкової кулі, саме там Тіна Кароль і її співведучий, маленький хлопчик Женя Лебедин зустрічатимуть гостей і вестимуть концерт. Крім того, зараз творці працюють над створенням особливої ялинки, подробиці про яку тримають в секреті.

Прямо перед сценою встановлять величезний каток площею 160 квадратних метрів. Він стане частиною концертної програми — глядачів чекає яскраве льодове шоу у виконанні талановитих українських фігуристів театру «Кристал», яке доповнить виступи українських музикантів.

Стане на ковзани і вийде на лід також українська співачка болівійського походження Michelle Andrade. Артистка в ефектному номері виконає давню українську колядку «Небо і земля нині торжествують».

Сама Мішель зазначає, що підготовка до такого складного номеру стала для неї справжнім викликом.

— Вперше я встала на ковзани в 13 років, коли переїхала в Україну — і це були дивовижні емоції, тому що до цього я ніколи не бачила вживу сніг і лід. Я не каталася вже кілька років, і підготовка до виступу для мене стала справжнім викликом! Планую взяти кілька уроків, щоб відновити навички. З колядками я також познайомилася, переїхавши до Києва. Пам’ятаю, заучувала їх напам’ять, бо на той момент ще погано знала українську. Мені подобається, що в Україні підтримують традиції — в минулому році діти прийшли колядувати, і яке ж було їх здивування, коли я відкрила їм двері, — сміється артистка.

Мішель Андраде - 2

Творці шоу також відзначають, що на сцені Палацу спорту протягом двогодинного концерту задіють понад 100 різнопланових артистів — танцюристів, акробатів, ходулістів, акторів, фігуристів і еквілібристів. Монтаж масштабних декорацій почнеться за кілька діб до початку вистав. Висота сцени разом з декораціями складе більше 12 метрів, а ширина — більше 20 метрів. Кілька величезних екранів за спинами артистів дозволять візуалізувати спеціальний концертний відеоряд.

Для облаштування всієї локації приїдуть 10 фур з десятками тон сценічного обладнання. А в установці задіють близько 200 осіб, яким знадобиться не менше 36 годин для всього монтажу.

Дизайн сцени розробляла режисерська група «Tri.Direction» і Тимофій Ніколенко (компанія «Технологія і дизайн»).

Святкові гала-концерти відбудуться 22 грудня (16:00 і 20:00) 23 і 24 грудня (20:00) в столичному Палаці спорту. На шоу виступлять: MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, THE HARDKISS, DZIDZIO, KAZKA, Беz обмеження, Олег Скрипка та ВВ, «Жіночий Квартал», MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, зірки шоу «Голос Країни» і «Танці з зірками», оркестр Збройних сил України та багато інших.

Квитки на тепле різдвяне шоу можна купити на сайті Kontramarka.ua.

Різдвяна історія з Тіною Кароль (5)