MamaRika розповіла, яким буде її весілля

Назад
Семья Шоу-бизнес

Сергей Середа, MamaRikaУкраїнська співачка MamaRika, яка отримала освідчення від свого коханого Сергія Середи, розповіла, про яке весілля мріє.

Під час прямого ефіру ТСН Live з червоної доріжки «Viva! Найкрасивіші-2018» MamaRika зізналася, що планує організувати з коханим свято для двох.

— Ми не будемо робити весілля. Ми це обговорювали дуже багато разів. Ми просто зробимо свято для себе. Кликати всіх з усіх усюд ми не будемо. Ми хочемо бути егоїстами, влаштувати якусь подорож для себе. Подалі від людей, подалі від роботи. Ми навіть цілком не знаємо, коли це буде, — розповіла MamaRika.

Радислав Лукин, MamaRika

Виконавиця пояснила, що зараз дуже заклопотана іншими справами. Так, нещодавно зірка відзняла новий кліп на трек «Ходять хлопці до дівчат». Режисером відео став Радислав Лукін.

— У нас зараз інші важливі питання. Ми щойно повернулися зі знімань кліпу. Радислав знімає мені вже п’ятий кліп. Ми щойно зі знімального майданчика, тож зараз не до весілля, — сказала співачка.

Про сюжет Радислав Лукін сказав, що це буде цілковитий «Кач».

— Кач буде цілковитий як завжди у MamaRika. Буде багато різних жіночих образів, які буде багато кому цікаво подивитися. Не лише чоловікам. Знімали кліп у радянських бібліотеках, в басейні. Просто треба дочекатися прем’єри. Я сподіваюся, це станеться через три-чотири тижні, — прокоментував режисер.

MamaRika — ХХДД (Ходять Хлопці До Дівчат)