Маргарита Паша — переможниця конкурсу «Міс Україна 2019»

Назад
Шоу-бизнес

IMG_999512 вересня у Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся грандіозний фінал 29-го щорічного конкурсу «Міс Україна 2019». Цьогорічний фінал, як і обіцяли організатори, вразив високим рівнем шоу, великою кількістю топових українських та зарубіжних артистів, а також хореографічними постановками за участю конкурсанток. Фінал конкурсу розпочався у кращих традиціях Голлівуду – з блискучого дефіле по червоній доріжці, на якій у сліпучому світлі софітів можна було побачити зірок українського шоу-бізнесу, політиків та спортсменів.

ФОТО

ФОТО STARBOM

У фіналі шоу членами журі була обрана нова володарка титулу «Міс Україна». І так корону «Міс Україна 2019» та грошову винагороду розміром 400 000 гривень отримала Маргарита Паша.
Титул Міс Земля 2019 і 200 000 гривень здобула Діана Шабас.
Власницею звання Міс Інтернешнл 2019 та 200 000 гривень стала Марина Кіосе.

IMG_9779У цьому році також були додані титули Віце-міс, а саме: Віце-міс Україна стала 2019 Валерія Кучеренко, Віце-міс Земля 2019 — Юлія Мосейко, Віце-міс Інтернешнл 2019 — Тетяна Чапля. Таке рішення було прийнято комітетом через ситуацію, що склалася на конкурсі в минулому році, коли Вероніку Дідусенко позбавили титулу Міс Україна і постало питання, кого відправляти на світовий конкурс.

Для реалізації завершального етапу змагання було використано ідею чотирьох континентів — Азії, Америки, Африки, Європи. Таким чином, організатори прагнули відобразити багатогранність та різносторонній характер не лише учасниць, а й кожної Жінки. Постановкою вражаючих тематичних дефіле та номерів за участю фіналісток займався знаний в українському шоу-бізнесі режисер-постановник Сергій kartyna Неклева. Завдяки його неординарному підходу до роботи, яскравим творчим задумом та необмеженій стереотипами фантазії кожен вихід дівчат на сцену перетворився на справжній витвір сучасного сценічного мистецтва, здатного гідно конкурувати з виступами світових «селебрітіс».

Членами жюрі цього року стали: Павло Зібров, Аліна Байкова, Ірина Горова, Татьяна Терехова, Вадим Яцун, Микола Тищенко, Юлія Айсіна, Катерина Кухар, Девід Белімер.

ФОТО

ФОТО STARBOM