Настя Каменських презентує першу україномовну пісню «Тримай»

Назад
Шоу-бизнес

NKПоки запальний трек NK «Дай мне» розриває танцполи, співачка порадувала новою композицією «Тримай», яка стала першою авторською україномовною піснею в сольній кар’єрі артистки.

ВІДЕО: NK | НАСТЯ КАМЕНСКИХ — ТРИМАЙ

Ніжна і зворушлива пісня «Тримай» пронизана трендовими стилістичними нотками 80-90-х, цю модну світову тенденцію Настя Каменських першою задає на україномовному музичному ринку. Окремої уваги в композиції заслуговує кейтара, яка чітко простежується в мелодії – її оригінальне та неповторне звучання наповнює трек музичною аурою стильних 80-90-х.

Композицію Настя Каменських написала ще в дуеті «Потап і Настя», а Олексій Потапенко виступив співавтором і створив до неї частину з репом.

ВІДЕО: NK | НАСТЯ КАМЕНСКИХ — ТРИМАЙ

Як зазначила сама артистка, пісню вона написала вже давно, проте вирішила презентувати її тільки зараз:

— Я довго не була готова випустити пісню. Вона дуже особиста й інтимна. До того ж, я шукала незвичне звучання. Коли моє серце співає і творить, я пишу тексти українською та англійською мовами. У випадку з «Тримай» мені хотілося підкреслити її слова оригінальною музикою. Все вдалося, і я дуже рада, що давно написана мною пісня нарешті побачила світ, і спасибі Потапу за крутий реп – коментує Настя. – Ця композиція написана під впливом найщиріших і найбільш теплих почуттів та надихне кожного відчути те ж саме. Кохайте і будьте коханими, — поділилася Настя.

ВІДЕО: NK | НАСТЯ КАМЕНСКИХ — ТРИМАЙ