НЛО TV виповнилося 7 років

Назад
Досуг Шоу-бизнес

NLOTV_7_years

15 грудня молодіжний канал НЛО TV відсвяткув свій сьомий день народження!

Попереду – ще більше проектів власного виробництва, повнометражних стрічок, спільних та соціальних проектів. А поки час підбивати підсумки.

— Здається, що зовсім недавно ми тільки починали свій шлях як молодий гумористичний канал. Але НЛО TV за сім років вже сформував свій бренд та має значну бібліотеку проектів власного виробництва – серіалів, тревел- і розважальних шоу, а також повнометражних стрічок. У 2020-му плануємо розвивати власні проекти, покажемо нові сезони ситкомів «Суперкопи», «Швидка», «Куратори», «Заряджені», «Громада», про які нас багато запитують, та багатьох інших.

Також порадуємо глядача прем’єрами та класикою американського виробництва – серіалами «Друзі», «Теорія великого вибуху», «Новачок» та іншими. Планів багато, сподіваємося, що й глядачі оцінять наші зусилля, – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Окрім ефірних проектів, канал також активно розвиває діджитал-напрямок. У 2019-му кількість підписників youtube-каналу перевалила позначку в 1 000 000 користувачів, спільноти НЛО TV у Facebook та Instagram виросли на 30%, а на сайті каналу з’явився онлайн-перегляд ефіру.

У грудні телеканал ініціював соціальну акцію «Зміни себе разом з НЛО TV і збережи своє місто», мета якої – показати, як простими діями і небайдужістю можна врятувати рідне місто, а у перспективі і всю планету. Основний майданчик акції – перший в Україні екобот, до якого долучилося понад три тисячі користувачів.

НЛО TV заряджає!