Починають роботу прямоефірні студії телеканалу «Україна 24»

Назад
Досуг

U24_PressRelease_1280_216 грудня 2019 року відбудеться запуск студій загальнонаціонального інформаційного телеканалу «Україна 24».

На старті у студії «Україна 24» будуть працювати: Борис Іванов, Олена Цинтила, Олексій Бурлаков, Микита Міхальов, Алла Щоличева, Олена Чабак, Марія Скиба, Андрій Булгаров.

Планується три денних випуски talk-студій у будні: «Сьогодні. Ранок» — 10.40-12.30, «Сьогодні. День» — 14.30-16.30, «Україна сьогодні» — 19.30-21.30. У вихідні з 17:40 до 20:30 буде виходити розширений підсумковий випуск «Україна сьогодні».

Щогодини, з 9:30 до 20:30, в ефірі телеканалу «Україна 24» виходитимуть 10-хвилинні випуски новин, о 21:30 — підсумковий 30-хвилинний випуск. Ведучі випусків новин: Віра Свердлик, Катерина Федотенко, Анна Кунець, Вікторія Малосвітна, Сергій Нікіфоров.

Більше про команду телеканалу «Україна 24».

Юрій Сугак, директор дирекції інформаційного мовлення «Медіа Групи Україна»:

— Ми стартуємо стрімко, тому не можемо проанонсувати усі прем’єри зараз, але точно можу сказати, що вже у лютому глядачів чекають великі шоу, зірки в ефірі, несподівані формати. Більшість наших ведучих, які — і це особлива гордість — виросли всередині команди «Сьогодні», будуть включатися як зі студійного комплексу, так і з самих різних локацій в Україні та світі.

Як тільки «Медіа Група Україна» заявила про те, що збирається запускати новий інформаційний телеканал «Україна 24», на нас обрушився буквально шквал пропозицій про співпрацю, спільні програми. Журналісти, ведучі, бізнесмени, політики, громадські діячі пропонують ідеї відеоблогів, нових форматних шоу. Ми як і раніше відкриті до пропозицій, нестандартних ідей. «Україна 24» — це медіа нового покоління, яке створюється конвергентною редакцією, готовою до експериментів і змін.

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

— «Україна 24″ запускається як мультиплатформенний інформаційний ресурс. Окрім телеканалу, команда проекту буде спілкуватися з аудиторією 24/7 в YouTube, Facebook, Telegram. Запуск «Україна 24» — логічний крок у розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна». У нас зібралася сильна, креативна команда журналістів і редакторів, які вміють працювати з інформацією, що особливо важливо сьогодні — створювати відеоконтент, розуміють потреби глядача і готові пропонувати і реалізовувати нові проекти. Глядачам буде цікаво. Не перемикайтеся!

Телеканал «Україна 24» доступний на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV і ОТТ-платформі OLL.TV.