Програма «Гроші» повертається в ефір «1+1» з новим сезоном

Назад
НОВИНИ

Александр Преподобный (1)Дивіться програму «Гроші» на «1+1» щопонеділка о 22.45

З понеділка, 31 серпня, програма журналістських розслідувань «Гроші» повертається в ефір каналу «1+1» з новим сезоном. Проект виходитиме в ефірі о 22.45.

У першому випуску до старту нового навчального року «Гроші» проаналізують, наскільки подорожчали чи подешевшали збори учнів до школи у карантинних реаліях. Перше вересня, або день знать, вперше буде без традиційних лінійок та з новими карантинними правилами. За парти сядуть діти не у всіх регіонах. Школи “червоних зон” не відкриються – навчання там відбуватиметься онлайн. Зонування переглядатимуть щоп’ятниці. Зараз – це майже вся Івано-Франківська область, кілька районів Одещини та Рівненщини, частина Чернівецької області та кілька районів Тернопільщини. У решті регіонів навчання буде, але з новаціями. Як виглядатиме навчання у школах сьогодні, та головне: чи буде школа безпечним місцем – проаналізують журналісти «Грошей».

Крім того, у новому випуску на глядачів чекає продовження історії про незаконну забудову берегу в Кам’янець-Подільському. Адже після сюжету у програмі «Гроші» правоохоронці порушили кримінальну справу по цьому факту, а будівництво на пляжі зупинили.

Як буде проходити навчання в школах в умовах карантину, який розвиток отримала справа про незаконну забудову пляжу в Кам’янець-Подільському, та про багато іншого дивіться у новому випуску програми «Гроші» з ведучим Олександром Преподобним сьогодні о 22.45 на телеканалі «1+1».