РАЛЬФ-РУЙНІВНИК УВІРВЕТЬСЯ ДО КІНОТЕАТРІВ У БЕРЕЗНІ 2018

Назад
Досуг Шоу-бизнес

ralf ruynivnykУ березні 2018-го року на великі екрани вийде продовження захопливої анімаційної пригоди про Ральфа-Руйнівника, Ванілопу фон Ірис, Фелікса та інших улюблених героїв!

Режисер Річ Мур («Зоотрополіс», «Сімпсони») і продюсер Кларк Спенсер («Зоотрополіс», «Вольт») я зібрали разом команду творців, які працювали над першим фільмом, номінованим на премію «Оскар» . Сценарист анімаційного блокбастера «Зоотропололіс» Філ Джонстон візьметься за історію другого фільму про Ральфа, а також розділить режисерське крісло з Річем Муром.

Творці фільму разом за відомим актором  Джоном Сі Райлі, який озвучує Ральфа в англомовній версії фільму, оголосили про повернення Ральфа на великі екрани на платформі Facebook Live.

«З самого початку роботи над фільмом «Ральф» ми знали, що у наших персонажів дуже багато шляхів розвитку, — говорить Мур, який зайнявся роботою над продовженням майже відразу після виходу першого фільму і не призупинив проект навіть під час спільної роботи з Байроном Говардом над анімаційним хітом цього року — блокбастером «Зоотрополіс». —Ральф  знову нищитиме все навколо, але цього разу в інтернеті. Знайомі глядачам персонажі з першого фільму з’являться і в продовженні. Ми неймовірно раді знову працювати з ними, і з акторами, які подарували свої голоси героям».

«Ми з Ральфом дуже близькі і я ціную нашу дружбу з персонажем, — доповнює актор Джон Сі Райлі. – Я з нетерпінням чекаю зустрічі з цим велетом. Досвід, який я отримав, працюючи над першим фільмом про Ральфа, безцінний і я радий повернутися до озвучки цього персонажа. Я переконаний у тому, що глядачі  усього світу будуть щасливі знову побачити Ральфа на екрані».

«Інтернет – ідеальне місце для Ральфа і Ванілопи, — вважає сценарист фільму. – Масштаб і обсяг гри дають безліч можливостей для створення комічних ситуацій».

У перший вікенд прокату в США фільм «Ральф-Руйнівник» став найкасовішим фільмом серед усіх проектів Walt Disney Animation Studios. Фільм був номінований на премії «Оскар» і «Золотий Глобус» в категорії «Найкращий анімаційний фільм», отримав премію Гільдії продюсерів США в категорії «Найкращий анімаційний фільм» і переміг у п’яти номінаціях анімаційної премії «Енні»: «Найкращий анімаційний фільм», «Найкраща режисерська робота», «Найкращий акторський склад», «Найкращий сценарій» і «Найкращий саундтрек».

Зустрічайте продовження анімаційної пригоди від Disney «Ральф-Руйнівник» у березні 2018 року!