Сергій Бабкін відкрив власну «Музасферу» під зоряним небом Києва!

Назад
Шоу-бизнес

сергей бабкинУ київському Планетарії відбулася космічна презентація першого україномовного альбому Сергія Бабкіна «Музасфера».

Артист-душа запросив гостей на таку особливу локацію, щоб показати, як створювався його власний музичний Всесвіт із назвою «Музасфера». Подорож цим Всесвітом розпочалася з короткого фільму «Народження планет» на куполі Планетарію, після чого на сцені з’явився Сергій і розповів про народження власної «Музасфери» та зіграв 3 нових треки з альбому («Дихай повільно», «Єви і Адами», «Інші світи»), а також 2 хіти («Де би я» та «Хто далі йде»).

Фінальний трек – «Інші світи» – Сергій зіграв під власний акомпанемент на роялі, що стало магічним завершенням подорожі «Музасферою» Бабкіна.

Під час того, як лунали композиції артиста, на найбільшому куполі України розмістилася обкладинка його нового альбому на фоні зіркового неба, що по-справжньому перенесло всіх глядачів у космос Бабкіна.

сергей и снежана бабкины— Колись дуже давно, років 25 тому, я написав першу пісню українською мовою. Пам’ятаю, радів, як песик – мені ще не вистачало хвостика, щоб мотиляти, так я радів (усміхається). Для мене це було щось неймовірне, фантастичне, ніби я написав пісню іноземною мовою. Після, через три роки, я написав ще одну, через п’ять – ще одну. Ці спалахи були для мене такими ласими шматочками делікатесу, такими смаколиками, яким я був шалено радий. З роками в мене зібралося багато пісень. До передостаннього альбому увійшло шість композицій українською мовою. Сьогодні для мене неймовірна подія – презентувати мій дванадцятий за рахунком і перший повноцінний україномовний альбом із назвою «Музасфера», куди увійшло 13 пісень, – поділився артист-душа Сергій Бабкін.