Сергій Бабкін вразив мережу відвертими фото з дружиною

Назад

Сергей и Снежана Бабкины (9)

Наймістичніша й найпристрасніша пара українського шоу-бізнесу – Сергій і Сніжана Бабкіни – увічнили найпрекрасніший момент напередодні появи своєї третьої дитини, знявшись у неймовірно відвертій фотосесії для JetSetter!

БІЛЬШЕ ФОТО

За місяць до пологів, немов спустившись з небес, наче Боги, Бабкіни оголили свої почуття і так само відверто розповіли про вагітність Сніжани, віщий сон актриси та очікування свого третього малюка.

— Спочатку ми хотіли, щоб дитина народилася в липні, бо це сузір’я Рака. Снєжка планувала «побратима» по сузір’ю. Але потім стало байдуже, народиться дитина в липні чи в червні. Головне, що народиться. Він дуже довго прагнув цього моменту. Чотири роки сидів на Небі і з нетерпінням чекав, коли ми вже наважимося прийняти його, — розповідає Сергій про дату пологів.

Сергей и Снежана Бабкины (6)

— Третя вагітність, звісно ж, складніша, ніж дві перші, на це впливає й вік. Проте йога і правильне дихання допомагають мені з цим упоратися! Двічі на день я влаштовую сеанси «глибокого дихання». До пологів місяць, а від моїх легенів залишився маленький шматочок, яким намагаюся весь час набрати якомога більше повітря. 

Під час перших двох вагітностей я взагалі не пам’ятаю жодних проблемних моментів. Цього разу вже відчуваю біль у кістках, потягування у попереку, стегнах. Йога – мій справжній помічник у цьому, без занять мені було б значно складніше. Відчуваю це особливо гостро саме тоді, коли нас немає в Харкові, і ми пропускаємо заняття – тоді починаються судоми й гострий біль. Та вже залишилось зовсім трошки – останній, найважчий місяць. Ми з нетерпінням чекаємо появи нашого малюка на світ! — розповідає Сніжана про процес третьої вагітності.

Сергей и Снежана Бабкины (5)

— Я мріяв про хлопчика. Це чесно. Думав про нього, яким він буде. А все почалося, коли чотири роки тому Снєжка побачила сон. Вона плавала у відкритому океані, і з глибини поруч із нею почало щось підійматися на поверхню. Виринув хлопчик. Він був повністю білий. Волосся, шкіра… як янгол. Вона спитала його: «Хто ти?», а він відповів: «Я твій» і назвав ім’я. І воно дуже несподіване і неймовірно красиве. Музичне, поетичне, співоче, ліричне та історичне. Можу сказати лише те, що ім’я має давньоєврейське і давньогрецьке походження, — розповідає Сергій про віщий сон Сніжани.