Шість стильних літніх образів в новому кліпі Андріани «Ой, мамо»

Назад
Шоу-бизнес

андріанаУкраїнська співачка, телеведуча, дизайнер дитячого одягу — Андріана, представила новий кліп на пісню Владислава Левицького «Ой, мамо».

ВІДЕО: Андріана ft. Vladislav Левицький — Ой мамо

На днях в ефірі провідних музичних телеканалів України відбулася прем’єра кліпу «Ой, мамо» популярної співачки Андріани. У відеороботі артистка приміряла шість яскравих образів та у прямому сенсі купалася в морі квітів, які стиліст Марія Шурубура поєднала з сучасними LOOKами, чим надала костюмам артистки природності та барвистості. Стильні поєднання класики, кежуал та легкої нотки романтики у образах артистки зробили роботу чарівною та цікавою. А такий fashion-експеримент може протягом літа служити зразком для українських модниць.

Режисером кліпу став Володимир Шурубура, який  вже неодноразово працював зі співачкою, зокрема, над кліпами: «Не дала», «Ла-Ла-Ла», «Бред Пітт», тощо. В тандемі зі стилістом та дружиною Марією Шурубурою, режисер вийшов на особливий рівень творчої свободи та художніх експериментів. Цікаві сюрреалістичні образи, що переплітаються з метафоричним сюжетом дадуть глядачеві кілька хвилин незабутніх вражень.

ВІДЕО: Андріана ft. Vladislav Левицький — Ой мамо

Цього разу Володимир відкрив справжню жіночу красу, яку продемонстрував у обличчі Андріани.

андріана (2)— Важливим є створити органічний портрет артиста у відео. У цій роботі я розповім історію перевтілень, яскравих барв, квітів і південних відтінків. Різнокольоровий фонтан емоцій та пристрасті, який волею обставин замкнутий в молодому тілі красивої дівчини — саме така драма розкриватиметься у відео, — поділився Володимир Шурубура.

«Ой мамо» була написана другом співачки — Владиславом Левицьким. Музикант загинув декілька років тому, але через свої пісні він завжди з нами. Андріана цією композицією також несе особливий меседж, що ми не повинні забувати талановитих людей, яких з нами немає, а нагадувати про їх творчість та талант всім навколо.

— Піснею «Ой мамо» і відеороботою на цей трек, ми хочемо показати і донести до глядачів, що дівчат і жінок  потрібно берегти, милуватися їх красою, адже вони створені для любові і, ні в якому разі, не мають тяжко працювати, а лише створювати і оберігати свою сім’ю! Ця пісня написана нашим другом Владиславом Левицьким, і я співаю її вже декілька років, відколи він загинув. Композиція дуже близька мені по духу і я відчуваю, що маю донести «Ой мамо» до слухачів, що це моя місія, адже твори талановитих людей і пам’ять про них мають жити вічно, — говорить Андріана. 

ВІДЕО: Андріана ft. Vladislav Левицький — Ой мамо