Співак EROMIN зняв соціальний кліп з учасником «Топ-модель по-українськи» на пісню «Мої крила»

Назад
Шоу-бизнес

ErôminМолодий український співак EROMIN представив соціальне музичне відео на пісню «Мої крила». Кліп був знятий в не типовому для артиста чорно-білому кольоровому рішенні. Ідея кліпу зародилася не відразу, але команда виконавця зупинилася на соціальній складовій, щоб звернути увагу не на самого співака, а на проблему сучасного суспільства по відношенню до людей з обмеженими можливостями.

ВІДЕО: Erômin/Ерёмин — Мої Крила

Я записував на студії цю пісню і навіть не думав про те, яким може бути відео. Ми з командою довго працювали над ідеєю, я давав послухати близьким і колегам, режисерам, думки були у всіх по-своєму гарні, але мені хотілося, щоб посилання було максимально простим і зрозумілим кожному. Коли мені написав мій друг Влад (Владислав Дунаєв, — учасник 4 сезону проекту «Топ-модель по-українськи»), у мене сталося прозріння. Мені так хотілося поділитися цією піснею з ним, дізнатися думку друга, щоб він послухав, але, на жаль, Влад не чує з народження. Я негайно вислав йому текст пісні і пропозицію взяти участь в зйомках відео в ролі головного героя. І він, не роздумуючи, погодився. Відразу зрозумів, що краще, ніж автор слів і музики, мене ніхто не зрозуміє і звернувся до Насті, яка для мене її і написала, — розповідає про зародження ідеї над відео артист.

ВІДЕО: Erômin/Ерёмин — Мої Крила

ErôminЕрёмин - Мої Крила (2)Ідею виконавця підтримала режисер і, за сумісництвом, автор композиції, Анастасія Роїк:

Коли мені подзвонив Женя (EROMIN) і в двох словах розповів про ідеї, яким він бачить відео, про Владислава, як головного героя, — у мене в голові відразу склався паззл. І я виїхала на зустріч, щоб детально все обговорити. У цьому відео ми нічого не мудрували і не використовували надприродних прийомів, графіки, — все чесно, щиро. Тільки живі слова, емоції, рухи. Ми навмисно не хотіли на перший план ставити артиста, так як для нас — це не черговий кліп, а соціальний меседж. Кожен з нас живе в своїй зоні комфорту і не помічає людей з обмеженими можливостями, особливо, якщо їх немає серед ваших рідних, друзів, знайомих.

Більш того, «не таких як усі» людей деякі навіть бояться і не приймають. Людям з інклюзії дуже складно домогтися успіхів у кар’єрі, визнання в мистецтві і стати повноцінною частиною суспільства, особливо, в нашій країні. У відеоролику головним елементом виступила чорна шовкова хустка, якою зав’язані очі — як знак пелени нашого соціуму. Посил нашого відео простий — зніміть пелену зі своїх очей! Інклюзія поруч і не робіть вигляд, що її не помічаєте. Будьте солідарні і добрими до людей, яким у фізичному плані пощастило менше, ніж вам. Знайти спільну мову з такими людьми, часом, простіше, ніж з іноземцями, мови яких ви не знаєте. Останній кадр нашого ролика (хустка в руках хлопців) символізує свободу від стереотипів і дружбу з інклюзією, — розповідає про подробиці знімального процесу і соціального меседжу режисер кліпу.

ВІДЕО: Erômin/Ерёмин — Мої Крила

ErôminЕрёмин - Мої Крила (3)Головний герой відеоролика Владислав Дунаєв розповідає про досвід роботи з EROMIN:

Звичайно, я не міг відмовитися від ідеї прийняти участь у цьому проекті. І не тому що дружу з Женею. Я, як ніхто інший, знаю, наскільки нелегко бути не почутим  в суспільстві. Я виріс таким: ніколи не чув співу птахів, гарних пісень, мелодій. По своїй натурі я — домосід, більше проводжу час біля комп’ютера. Після відомого проекту на одному з центральних каналів, я, звичайно, став більш соціальним, багато людей перейнялися моєю історією, мені стали більше писати в соц мережах. І я розумію, що таким чином, не замикаючись у собі, будучи більш соціальним, я подаю приклад всім людям з обмеженими можливостями. Ми також можемо бути популярними і затребуваними, нас теж беруть на роботу, ми можемо бути корисними суспільству на рівні з іншими людьми. Головне — вірити в себе і не замикатися, не комплексувати. У відеоролику, який ми зняли, я в черговий раз хочу підкреслити, наскільки важлива підтримка і бути побаченими, почутими. Радий, що в кадрі працювала перекладач з мови жестів Анна Валевська, — завдяки їй пісню зможуть відчути абсолютно всі.

ВІДЕО: Erômin/Ерёмин — Мої Крила