Стала відома дата прем’єри мелодрами «Найгірша подруга» на «1+1»

Назад
Досуг

Найгірша подруга_Клавдія Дрозд

«1+1» розпочинає показ серіальної лінійки нового телесезону, що представлена у мелодраматичному жанрі. І вже 3 лютого о 20:45 на телеканалі відбудеться прем’єра серіалу «Найгірша подруга» з відомими українськими акторами в головних ролях, серед них – Клавдія Дрозд, Андрій Фединчик, Олена Стефанська, Дар’я Легейда. Серіал буде виходити з понеділка по четвер.

У центрі сюжету 8-серійної драмеді «Найгірша подруга» — історія талановитої, але бідної дівчини Вікторії з невеличкого провінційного містечка. Вона мріє займатися улюбленою справою – кондитерським мистецтвом, і попрощатися з усіма боргами. У великому місті доля зводить Вікторію з молодим красенем Олександром, власником успішної компанії. Через випадкове непорозуміння Віка приймає його за звичайного секретаря. Користуючись симпатією Олександра, дівчина вирішує використовувати його в досягненні своєї мети, проте їй заважають ніжні почуття, які виникли до цього, як їй здається, зовсім не перспективного чоловіка. Наречена директора компанії, в якій працює Вікторія, — це її колишня однокласниця Марина. Вона ненавидить Вікторію ще зі школи, тому намагається підставити її при першій ліпшій можливості.

— Для Віки найважливіше — здійснити свою мрію. Якщо у людини є мета, то вона шукає способи її досягти. Ось і моя героїня — дівчина, яка знайде вихід з будь-якої ситуації. Вона використовує можливості, які їй підкидає доля, і не боїться помилок. Віка емоційна і не приховує цього — їй не страшно бути смішною. Правда, її наївністю часто користуються інші, але світ не без добрих людей, і Віка в цьому переконається, — говорить акторка Клавдія Дрозд, яка виконує в серіалі роль головної героїні Вікторії.

Найгірша подруга 2

Підступною подругою Вікторії в серіалі стала акторка Дар’я Легейда, а красеня Олександра грає Андрій Фединчик. Також героями драмеді стали Олена Стефанська, Оксана Сташенко, Дмитро Усов та інші.

Виробництво продукту забезпечила кінокомпанія «Art Forms». Продюсерами стали Тетяна Гнєдаш, Денис Пономаренко, Дар’я Орешкевич та Сергій Ухін. Автор сценарію – Тетяна Гнєдаш. Також над сценарієм серіалу працювали Юлія Васильєва, Яніна Вільготська, Філіп Маркович, Олена Післарій та Олена Кошіль. Режисер – Сергій Сторожев, Оператор – Маркіян Канюка.

Не пропустіть прем’єру нового серіалу «Найгірша подруга» — 3 лютого о 20:45 на «1+1».

Андрій Фединчик_Найгірша подруга Найгірша подруга_Клавдія Дрозд 1