Танці з зірками: хто покинув шоу у четвертому ефірі

Назад
Шоу-бизнес

матвээва аватар

4 випуск популярного шоу «Танці з зірками 2019» не залишив байдужими багатьох українців. Учасники виконали танці у темі «Вечір кохання». Проте не всі пройшли далі, одній парі довелося назавжди покинути проект.

У третьому прямому ефірі «Танців з зірками 2019» припинила свою участь в шоу ще одна пара – розпрощалися з Серьогою та Аделіною Делі. Серьога отримав велику підтримку не тільки від інших учасників проекту, але й від своєї партнерки Аделіни Делі. Тому 15 вересня на паркет вийшло 12 пар, які позмагались за місце у наступному етапі шоу.

І хоч як артисти не намагалися станцювати найкраще, дехто з них отримав найменше балів від журі та глядачів, тому дві пари потрапили в так звану зону ризику. Цього разу похвилюватись довелось Надії Матвєєва та Валерію Шохіну, а також Олені Кравець та Максиму Леонову. Однак, менше голосів отримала перша пара, відтак залишають шоу Надія Матвєєва та Валерій Шохін.

У щоденнику відома телеведуча розповіла про своє кохання, адже вона двічі виходила заміж та двічі розлучалася. Вона пережила нещасливе кохання. Пара щиро та ніжно виконала фокстрот, який схвально оцінили судді проекту.

матвеева