Танці з зірками: відомі імена перших учасників нового сезону

Назад
Шоу-бизнес

танцы соо звездами 1

Стартував #танціззіркамиchallenge і вже відомі імена перших учасників.

На офіційній сторінці «Танці з зірками» в Instagram розпочався довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge. За сюжетом, цього разу учасників обиратиме головний символ нового вибухового сезону – дискобол. У танцювальному проекті візьмуть участь ті зірки, до яких прикотиться блискуча куля із запрошенням.

Першими дискобол отримали одразу троє учасників. Ними стали ведучий каналу «1+1» та шоумен Володимир Остапчук, чарівна принцеса комедії, акторка «Дизель шоу» Вікторія Булітко та актор Михайло Кукуюк, добре відомий глядачам за комедією «Свінгери».

View this post on Instagram

Вау! Довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge повертається! Відтепер магічний дискобол сам обиратиме, кому кидати виклик на участь в шоу. Першими учасниками нового вибухового сезону #танціззірками стали Володимир Остапчук @vova_ostapchuk, Вікторія Булітко @bulitka та Михайло Кукуюк @kukuyuk_michael. А дискобол тим часом прямує далі – до Надії Матвєєвої @nadezhda_matveeva_nadya, Людмили Барбір @liudmila.barbir і Потапа @realpotap. Як думаєш, хто з них прийме естафету і вже скоро демонструватиме свої танцювальні здібності на головному паркеті країни?

A post shared by Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1) on

У свою чергу заявлені учасники встигли передати танцювальну естафету далі — ведучій Надії Матвєєвій та народній улюблениці та зірці «Сніданку з 1+1» Людмилі Барбір, а також закликали прийняти естафету Потапа. Кого обере магічний дискобол і хто стане наступним учасником #танціззіркамиchallenge, прихильникам шоу стане відомо вже зовсім скоро.

танцы со звездами

Нагадаємо, нещодавно телеглядачі дізналися ім’я третього судді проекту. Ним став всесвітньо відомий хореограф Франсіско Гомес, який ставив номери для Madonna, Will.i.am, Jennifer Lopez, Taylor Swift та інших голлівудських артистів. Танцівник також був головним хореографом на британських шоу «X-Factor», «So You Think You Can Dance», «The Voice» та «America’s Got Talent».

Прем’ера нового сезону розпочнеться вже з 25 серпня.

танцы со звездами 2