Тіна Кароль розкрила свій секрет схуднення

Назад
Здоров'я Шоу-бізнес

тина карольУкраїнська співачка Тіна Кароль розкрила секрет свого схуднення. Вона зізналася, що дотримувалася кето-дієти, яка дуже популярна серед західних зірок. Щоб мати мініатюрну фігуру, Тіна Кароль постійно стежить за своєю вагою, і зараз вона становить близько 56 кілограмів.

– Клин клином вибиває – слід їсти жири. Як би це дивно не звучало. Коли ви їсте жири, ви вбиваєте цим свої жири. Я їм масло, сир, сосиски, сало, але я не їм вуглеводів. Овочів я вживаю дуже мало. Почитайте такий термін як “кетоз”. Необхідно привести в нього свій організм. Це нова технологія, яку від нас чомусь приховують, – говорить Кароль.

Кето-дієта, яка передбачає обмеження вживання вуглеводів і збільшення кількості споживаних жирів, – популярний метод схуднення серед зірок шоу-бізнесу, однак, на думку дієтологів, не зовсім безпечний для здоров’я. Так, не отримуючи достатньої кількості енергії через відсутность вуглеводів, організму доводиться добувати її з жиру, розщеплюючи його – стан, при якому починається цей процес, називається “кетоз”.

Дієтологи нагадують, що сніданок — це найважливіший прийом їжі, тому його не рекомендується пропускати. Фахівці радять віддавати перевагу здоровій їжі. Найбільш корисна — як для контролю ваги, так і для серцево-судинної системи — середземноморська дієта. Також важливо приймати їжу не поспішаючи. Люди, які швидко поглинають їжу, частіше важать більше тих, хто їсть повільно. Справа в тому, що другі швидше відчувають почуття насичення.