“Це був страшний час”: Демі Ловато відверто прокоментувала своє передозування

Назад
Стиль Шоу-бізнес

деми ломатоСпівачка заявила, що ледь впоралася з емоціями на сцені “Греммі-2020”.

Популярна американська співачка Демі Ловато, яка нещодавно вперше після передозування наркотиками вийшла на сцену “Греммі-2020”, наразі дала відверте інтерв’ю Енді Коену.

Як йдеться у виданні E!News 27-річна зірка зізналася, що могла і не повернутися на сцену – вона не була впевнена, що зможе впоратися з емоціями, виконуючи пісню Anyone, яку написала незадовго до інциденту.

– Ця пісня уособлює період в моєму житті, в якому все полетіло до біса. Вона відображає все, через що я пройшла, вразливість… У мене ще ніколи не було моменту, щоб я сіла за піаніно і вивернула душу навиворіт. Я думала, чи зможу я коли-небудь повернутися? Я все ще була в лікарні. Я не знала. Добре, що це сталося на “Греммі”, добре, що з цією піснею. Безумовно, я думала, що можу і не повернутися в музику. Це був страшний час, – поділилася Демі.

деми ловато 1

Варто зазначити, що почати виконання проникливої балади співачці вдалося тільки з другої спроби:

– Думаю, я просто перенервувала. Я подивилася на перший ряд і побачила свою маму і сестер. Думаю, через це мене захлиснули емоції. І ще я згадала себе на лікарняному ліжку, слухаючи цю пісню в маленькому динаміці, – зізналася Ловато.

Також виконавиця зауважила, що неймовірно вдячна за підтримку шанувальників і батьків.

– Думаю, люди змогли зрозуміти, про що ця пісня. Я хочу показати людям, що можна винести все що завгодно, – підсумувала співачка.

деми ловато 3