У Богдана Юсипчука нова дівчина

Назад
Шоу-бизнес

богдан и вера 2Актор та телеведучий вже з’явився з нею перед телекамерами.

Хто ж став обраницею? Тим більш що зазвичай Богдан не коментує своє особисте життя.

Відтепер у парі з Юсипчуком — Віра Кекелія! Вони разом вестимуть нові випуски «ЖВЛ».

Напередодні прем’єри третього сезону проекту «Життя Відомих Людей», яка відбудеться 31 серпня о 9:25 на телеканалі «1+1», оприлюднили імена оновленого складу ведучих шоу.

Попередню партнерку Богдана — TAYANNA — змінила співачка та учасниця «Жіночого Кварталу» Віра Кекелія. Обидва — І Богдан, і Віра —  не з чуток знають усі секрети світу шоу-бізнесу, адже самі пройшли довгий і тернистий шлях до успіху.

— Я з радістю прийняла пропозицію стати ведучою програми «ЖВЛ» та частинкою цієї великої родини. З Богданом у нас виник контакт з першого слова на знімальному майданчику. Мені здається, між нами зав’язались по-справжньому дружні стосунки, наче ми знайомі сто років, — розповіла нова ведуча.

А незмінний ведучий шоу Богдан Юсипчук також поділився враженнями від нового сезону.

— Новий сезон ЖВЛ для мене – це ковток свіжого інформаційного повітря у буремному 2020 році… Мене надихає наша команда, надихають мільйони наших глядачів і сотні меседжів в соцмережах з подяками, надихають наші відверті, душевні, цікаві сюжети. А ще мене надихає нова ведуча. Ми з Вірою Кекелія ще на кастингу зрозуміли, наскільки нам комфортно разом. Ми жартуємо, імпровізуємо, підтримуємо одне одного. До цього я з Вірою перетинався на світських заходах. А тепер – майже кожен день. І це круто! Віра одразу гармонійно влилася в нашу команду і тепер дарує позитив в кадрі і поза ним. Дуже радий знову не просто працювати, а проводити час із нашою телевізійною родиною. Бо ЖВЛ – це справді родина. Нам приємно знаходитись разом і створювати для вас цікаву програму про відомих людей. Дякую за це долі і всім людям, які причетні до цього проекту! Я впевнений, цей сезон буде ще яскравішим, а кількість глядачів ЖВЛ зростатиме в геометричній прогресії, — прокоментував Богдан.

богдан и вера

Напередодні прем’єри ведучі та журналісти проєкту разом із зірками українського шоу-бізнесу знялися у вишуканому інтро-ролику до нового сезону проєкту. Так, MONATIK везе Богдана та журналістов «ЖВЛ» узбережжям Київського моря на червоному кабріолеті. Вони приїжджають до святкової зали, у якій на Богдана вже чекає нова співведуча та гості, серед яких Катерина Кухар та Володимир Дантес.

У новому сезоні команда проєкту вже готує для телеглядачів нові ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків і бізнесменів — людей, яких знають в Україні і світі, які є частими гостями на червоних доріжках.

Прем’єра нового сезону стартує 31 серпня о 9:25 на телеканалі «1+1».

жвл