Ukrainian Fashion Week: показ колекції весна-літо Шая Шалома

Назад
Стиль Шоу-бизнес

шай шалом аватар

3 вересня в рамках Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції весна-літо резорт видатного ізраїльського дизайнера Шая Шалома. Шай вперше відвідав Україну, і деякі предмети колекції були створені спеціально для показу у Києві. 4 вересня на заході для преси в Fairmont Grand Hotel Kyiv ви зможете детально розглянути колекцію.

БІЛЬШЕ ФОТО

Вже майже два десятиліття непервершений, яскравий, унікальний модельєр Шай Шалом застосовує унікальний підхід, відроджуючи та відновлюючи стародавній, майже вимерлий метод — він створює персональні колекції моди для клієнтів, які поділяють його погляд на моду, одночасно як на спосіб життя та символ належності до кола причетних.

SHAI_SHALOM_SS2020-08

SHAI_SHALOM_SS2020-14

Нова колекція Шая пропонує жінкам нову комбінацію спідниць і топів, шортів та брюк, суконь та сорочок, комбінезонів, брючних та юбочних костюмів. Для чоловіків гендерно нейтральна концепція створює повну синергію між жіночим та чоловічим гардеробами, запозичуючи у жінок тканини, візерунки та навіть крой. У колекції представлені легкі куртки, піджаки та літні пальто.

Митець розфарбував свої творіння у такі яскраві та колоритні відтінки помаранчевого, жовтого, бірюзового та фуксії, при цьому віртуозно уникнувши аляповатості, що колекція здається просякнутою самим духом літа, відпочинку та радості. Для суконь, топів та брюк Шай використовує шовк та органзу, розшиває свої витвори намистинами і пайєтками. Доповнюють колекцію вишукані аксесуари – прозорі сумки, декоровані кольоровими вставками зі зміїної шкіри та широкі ассиметричні пояси контрастних кольорів.

SHAI_SHALOM_SS2020-23 SHAI_SHALOM_SS2020-24