Українські зірки розповіли, чи займалися сексом на першому побаченні

Назад
Шоу-бізнес

иракли макацария

Українські зірки розповіли про секс на першому побаченні

Наші знаменитості не завжди готові поговорити про особисте життя, але є серед них такі, які взагалі не мають ніяких комплексів та готові поговорити абсолютно про все. Саме з такими зірками й поспілкувалися журналісти “Зіркового шляху”, щоб дізнатися всі їхні інтимні секретики.

Так, найбажаніший холостяк вітчизняного шоубізу Іраклі Макацарія зізнався, що частенько практикував секс на першій романтичній зустрічі. При цьому тренер “Зважених та Щасливих” уточнив, що все залежить від обставин та внутрішнього бажання, бо запланувати подібне завчасно просто нереально.

Іраклі Макацарія

Співак Артем Пивоваров також має подібний досвід і не бачить в цьому нічого ганебного.

артем пивоаров

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

А колишня учасниця гурту “NikitA” Анастасія Кумейко (DJ Nana) практикувала секс на першому побаченні лише один раз.

– Ці стосунки протрималися всього 1,5 місяці, тому що це був спалах емоцій, якісь тваринні інстинкти, які не привели ці стосунки до чогось іншого, – пояснила виконавиця.

Зараз Анастасія розуміє, що краще витримати паузу, аби стосунки були справді міцними та побудованими на справжніх почуттях.

анастасия кумейко

Віталій Козловський дотримується подібної думки. Артист відповів, що мав секс на першому побаченні, але після цього він завжди ставить на перше місце кохання та не поспішає затягнути дівчину до ліжка.

козловский

Співачка MamaRika теж не любить квапити події. Дівчина розказала, що завжди намагається витримати паузу. За словами виконавиці, свого чоловіка Сергія Середу вона тамувала очікуванням цілий місяць.

мамарика

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.