Vlad Darwin показав свою дружину у неймовірно чуттєвому відео «Зірка»

Назад
Шоу-бизнес

Vlad Darwin_1Співак та композитор Vlad Darwin презентував автобіографічне mood video на пісню «Зірка».

БІЛЬШЕ ФОТО

Це романтична історія життя, створена з архівних відео Влада та його дружини – джазової співачки Kristina Marti. Як зізнався артист, «Зірку» він присвятив своїй коханій, але хоче, щоб ця пісня стала рідною для мільйонів закоханих сердець! Цю пісню співак презентував на свій 34-й день народження.

– Зірка – це те, що народжується в любові між чоловіком та жінкою. Це плоди любові: майбутні діти, спільні проекти, те, що залишається після нас. Нехай ці нові Зірки будуть щасливими. Це мій головний меседж, і я відпускаю його у вільний політ як найулюбленішого птаха, що прагне свободи!, – відверто поділився Vlad Darwin.

Vlad Darwin_2

Відео вийшло дуже чуттєвим та емоційним. Співак зібрав кадри зі спільних занять спортом, романтичних вечорів разом, подорожей, і, навіть, сварок з дружиною – все це увійшло до відео «Зірка».

– У моєму житті було багато жінок, в яких я закохувався, в яких шукав натхнення. Та нарешті я знайшов її – ту, що поєднує в собі для мене усіх жінок світу. Я хочу показати Христину та почуття у всіх справжніх моментах, у всіх емоціях. Це документальні кадри з нашого з Христиною сімейного архіву, які ще ніхто не бачив. Любов – солодка й гірка… Чекатиму на ваші відгуки! І приємного перегляду, – розповів артист.

Пісня «Зірка» може стати справжньою одою кохання, у якій чоловік захоплюється своєю коханою. Можливо, вже незабаром ми почуємо цю пісню на весіллях.

Кліп та пісня «Зірка» доступні на офіційному YouTube-каналі Vlad Darwin, а також на всіх цифрових платформах.

БІЛЬШЕ ФОТО

Дивитись кліп Vlad Darwin – «Зірка»: