XV церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2017»

Назад

Фаворит УспіхуНа 15-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 100 торговим маркам товарів і послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу.

Медалі «Фаворит Успіху» щорічно вручаються найкращим брендам України, які стали №1 у рейтингу своєї сфери діяльності, були визнані найкращим вибором в результаті масштабних опитувань громадської думки.

Дослідження громадської думки тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у 589 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 39 тисяч респондентів з усіх регіонів України.

Нагороди вручатимуться переможцям у категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, кліматичної та кухонної техніки, брендам автотоварів і будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торговельним і розважальним столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Ведучим урочистого вечора стане популярний телеведучий — Павло Костіцин.

— У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця, зазначила маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко.

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець минулого року по всім 589 номінаціям і опубліковано у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої своєї присутності в даному рейтингу. Респонденти самостійно формують список учасників, рекомендуючи свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати.

Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку. Це некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні у кожній з шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого вибору, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов.

В даний час триває голосування за найкращі торгові марки вже нинішнього, 2018 року. Кожен бажаючий може підтримати своїх персональних Фаворитів на FAVOR.com.ua. Найактивніші респонденти отримують безкоштовні запрошення на шоу нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху та своїми очима побачити тріумф Фаворитів України, що заслужили нагороду завдяки народному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

До зустрічі 29 травня 2018 року в івент-холі FreeДом на XV урочистій церемонії нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2017»!

Для акредитації ЗМІ: [email protected], тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.