Як Jerry Heil допомогла KRUTЬ виграти Нацвідбір

Назад
Шоу-бізнес

Jerry Heil

Поки судді і глядачі виставляли оцінки, співачка потрапила в неоднозначну ситуацію

Перший півфінал Нацвідбору “Євробачення-2020” пройшов відносно спокійно – хоча б тому, що про політику в цей вечір не говорили. Маленькою сенсацією вечора став вихід у фінал двох невідомих широкій аудиторії артистів – це етно-денс група GO-A і бандуристка KRUTЬ.

Ще одна співачка, яка побореться за путівку в Нідерланди – Jerry Heil. За лаштунками конкурсу артистка опинилася в кумедній ситуації.

Під час зйомок бекстейджу для соцмереж каналу СТБ майже кожен з півфіналістів тягнув жереб і отримував від ведучого завдання виконати невеликий “фант”. Для Яни він звучав так: опублікувати у себе в сторіс заклик голосувати за одного з учасників першого фіналу. Спершу дівчина трохи розгубилася, але потім все ж вибрала гідну, на її думку, артистку.

– Добрий день, я вже виступила і сподіваюся, ви голосуєте за мене. А я голосую за KRUTЬ і пропоную вам теж голосувати своєю душею, тому що дуже красивий номер, – озвучила свою думку артистка.

Хочеш оперативно дізнаватись про усе найцікавіше із життя зірок?

Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

Jerry Heil 2jpg

Невідомо, чи сприйняли фанати її прохання всерйоз (зараз у співачки 180 тисяч підписників). Але, за іронією долі, саме Марина обійшла Jerry Heil. Бандуристка посіла перше місце і за рішенням суддів, і на думку глядачів.

Наступну трійку претендентів ми будемо вибирати вже за тиждень, 15 лютого.