Юлія Зорій вийшла заміж за віце-прем’єр-міністра Олексія Резнікова

Назад
Родина Шоу-бізнес

DDV_5820Сьогодні, 25 липня, ведуча програми «Ранок у великому місті» на ICTV Юлія Зорій вийшла заміж за віце-прем’єр-міністра України – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова. Пара лише офіційно оформила свій союз, а святкування вирішила перенести на невизначений термін у зв’язку з ситуацією у світі, і Україні зокрема.

Шлюб ми реєстрували в Центрі надання адміністративних послуг в пункті пропуску «Каланчак» на адміністративній межі Криму з Херсонською областю. Саме там ми вирішили провести найважливішу для нас подію, аби показати, що будь-який українець може зробити те саме. Ми хотіли все перевірити на собі і цим бути корисними для інших. Це, дійсно, зручно, доступно і головне – безпечно, – зазначив віце-прем’єр.

Дату розпису Юлія та Олексій також переносили через карантинні обмеження. Церемонія мала відбутися ще на початку червня.

– Безпека для нас на першому місці. Карантин не вплинув на наші стосунки, навпаки, зміцнив їх ще більше. Ми багато чого зрозуміли разом, переосмислили, переоцінили. І те, що дата розпису змістилася, нас не засмутило, бо це звичайна формальність, – розповіла Юлія Зорій.

На розписі були присутні лише свідки, брат Олексія, сестра Юлії та двоє зіркових гостей.