Зірка серіалу «Школа» виходить заміж

Назад
Семья Шоу-бизнес

карина чернявськаПід час інтерактивної вистави у Львові у рамках останнього фан-туру Україною акторів серіалу «Школа», акторці Карині Чернявській, яка виконала роль Асі у популярній стрічці, її хлопець, актор Роман Магріцький, зробив пропозицію руки і серця.

Молодий актор спеціально приїхав до Львова, заручився підтримкою інших акторів серіалу «Школа», неочікувано для дівчини вийшов на сцену в образі Ромео та запропонував стати його дружиною. Карина відразу прийняла пропозицію на очах у більше ніж 800 глядачів.

Відразу після закінчення вистави акторка поділилася у своєму Інстаграм ніжним фотом з коханим та подякувала колегам по знімальному майданчику за підтримку:

— Я не можу передати емоцій сьогоднішнього дня! Рома — я кохаю тебе! Ми удвох запам’ятаємо цей день надовго. Спасибі всім за привітання! Я ще досі в шоці і у великому щасті! Всім кохання, — написала акторка.

Нагадаємо, зараз триває останній фан-тур Україною акторів серіалу «Школа». Улюбленці глядачів уже відвідали міста західної України, в яких зібрали повні зали, а у Львові навіть був організований додатковий концерт, який пройшов з успіхом. Зараз актори продовжують відвідувати міста України з інтерактивною виставою. Придбати квитки можна за посиланням.