Зробили хіп і зробили хоп: відгримів концерт гурту ТНМК «21 рік альбому «Зроби мені хіп-хоп»

Назад
Шоу-бизнес

_DSC49996 грудня 2019 року відсвяткували 21-шу річницю дебютного альбому. Bel Etage гримів, гудів та ні на мить не замовкав — він став машиною часу, яка перенесла всіх на два десятки років назад. В роки юності, кохання, драйву, рейву та крутості. В роки, коли жив одним днем, шукав пригод разом з друзями, просто творив.

БІЛЬШЕ ФОТО

Bel Etage був переповнений фанатами та гостями, які разом з нами виконували старі пісні, згадували молодість, шкільні роки, перше кохання, що супроводжувалося нашими треками.

_DSC5070Фагот. Фоззі. Діля. Вперше старий склад гурту зібрався разом за багато років. Виконав не одну пісню, а цілий сет-лист з альбому. Важко було повірити в те, що вчора був не 1998-й. Той самий рік народження альбому, що лунав з усіх куточків України, що заявив про себе на «Червоній Руті» і більше нікого не відпустив від себе. Тоді і не було в думках, що через 21 рік все складеться саме так: ми, фанати і найкращий концерт в честь релізу. Щасливі підсумувати, що все склалося так, як треба.

_DSC5496Концерт був запальним, ностальгічним, драйвовим. Він був наповнений непідробними емоціями, що рвалися назовню, «зносили дах» і навіть навіювали роздуми. Кожна пісня виконувалася немов вперше, з тим самим запалом, азартом. На ментальному рівні всі були на одній хвилі — співали в унісон, піднімали руки вгору разом, плескали долонями в один такт. Емоцій так багато, що описати кожну виявиться складним завданням. Краще один раз пережити це разом з нами.

А альбому то 22-й пішов…

БІЛЬШЕ ФОТО