20 августа в кинотеатре «Оскар» (ТРЦ Gulliver) состоялся специальный показ анимационной комедии «Лiтачки: рятувальний загiн»


Людмила Барбир рассказала: «Прем’єра пригодницького анімаційного екшену від студії Disney «Літачки: рятувальний загін» буде у четвер, 21 серпня. А сьогодні – допрем’єрний благодійний показ. Кошти, зібрані від продажу квитків, будуть витрачені на канцелярію і шкільне приладдя для наших гостей – маленьких переселенців з Криму та сходу України. Дуже добре, що це зробили. Хоча б чимось допоможемо. Мені приємно, що діти повеселилися з аніматорами, брали участь у конкурсах, танцювали, вигравали подарунки. Я думаю, вони прекрасно провели час. Не знаю, чи мій син Тарасик впізнає мамин голос у мультиках. В принципі, він вже звик до того, що я у житті розмовляю мультяшними голосами. Тому що, коли я читаю казку, звичайно, перевтілююся в різних персонажів. Йому це страшенно подобається! Я навіть свої історії вже придумую з його улюбленими героями. Тому не знаю, чи він впізнав би мене у «Літачках» – він ще дуже маленький, йому два рочки. Але йому не звикати, він бачить мої мульт-перевтілення щодня» (сміється).
Алла Мазур посетила показ вместе со своим сыном Артемом, который обожает эту диснеевскую историю про забавные самолетики. Телеведущая поделилась своими впечатлениями: «Ми, звичайно, прийшли не просто в кіно. Прийшли насамперед побути разом з дітками, які через війну опинились далеко від дому. Підтримати їх, поговорити, погратися разом, — Тьомка легко знаходить нових друзів. Щоб не зникало відчуття, що і тут — вони вдома. Що ніякий ворог не забере у нас веселих дитячих ігор, цікавих мультиків — того мирного життя, за яке зараз б’ються наші героїчні воїни на фронті. А як можна перемагати — над собою і над обставинами — чудовий приклад у мультику, яких ми подивилися. Тьомка в захваті від усього, що відбулося, від того, що познайомився з голосом Динамітки, і тепер теж хоче рятувати людей)».

Поделись этой новостью!