Дзідзьо:«25000 фанів на концерті! Я в шоці!»

Нагадаємо, що концерт відбувся на славнозвісній сцені «Євро-2012» — стадіоні «Арена Львів», де виступали такі зірки, як Anastasia та Руслана. За кілька років існування гурту, популярність Дзідзьо стала такою, що на їх концерт завітала рекордна кількість глядачів, як для молодих артистів. За офіційними даними на виступ прийшло 25 тисяч фанів. Однак, самі музиканти заявили, що 25 – це неточна цифра, оскільки дітей до 6-ти років на шоу пропускали безкоштовно.

«Це дійсно безпрецедентна подія для українського шоу-бізнесу, – говорить продюсер Роман Кальмук. – Ще нікому з молодих артистів не вдавалося зібрати таку кількість фанів на такому статусному майданчику!»

Дзідзьо – артисти, що грають у стилі поп та фольк-музики і вже встигли здобути всенародну любов, а їх відео на YouTube зібрало понад 2 мільйони переглядів. Тому, перший сольний концерт, підготовка до якого тривала понад 6 місяців, закріпив цей шалений успіх. Адже артисти хотіли здивувати своїх прихильників і провели пів року у безперервних репетиціях, узгодженнях технічних аспектів та формуванні концертної програми, яка вийшла дуже насиченою: на сцену разом з Дзідзьо виходили і Іван Попович, у дуеті з яким артист виконав свою пісню, і камерний оркестр та  хор МНС, і навіть, силач Василь Вірастюк, який підспівував у пісні «Каділак».

Тому концертом група залишилась задоволена, а в інтерв’ю сам Дзідзьо так прокоментував свої враження: «Супер відчуття! Я думаю, що ми будемо працювати ще, аби зібрати ще більше людей. Це можливо. Саме основне робити то щиро, люди то відчувають. Не награно. Треба публіку любити, не тільки бізнес у тому відчувати. Якщо робити з любов’ю до публіки – всьо вийде».

Серед 19-ти композицій, виконаних на «Арена Львів», була презентована і зовсім нова пісня – «Мені Повезло», яка обіцяє стати наступним хітом. Незабаром, вона вже з’явиться в українському радіоефірі.

Поделись этой новостью!