«Щаслива планета з Angry Birds»

Захід відвідали заступник Міністра культури Ростислав Карандєєв, представники WWF в Україні та представники оргкомітету Дня Щастя в Україні. Пізнавально-розважальний захід відбувся за участі представників ЗМІ
Партнери заходу: представництво WWF в Україні, ТРЦ GULLIVER, оргкомітет Дня Щастя в Україні, радіо EuropaPlus
РЕДа, головного героя майбутнього анімаційного релізу «Angry Birds у кіно» названо почесним «зеленим» послом ООН з нагоди Міжнародного дня щастя, в оригінальній версії фільму персонажа озвучує відомий голлівудський актор Джейсон Судейкіс. Посол призначається в Міжнародний день щастя 20 березня в залі Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.
Призначення РЕДа є частиною глобальної кампанії #AngryBirdsHappyPlanet, яка має на меті популяризацію Міжнародного дня щастя, який відзначається 20 березня кожного року, і заохочення людей всієї планети до вживання заходів по запобіганню зміні клімату та її наслідків.

Міжнародний день щастя демонструє, що не лише ВВП є показником багатства і добробуту населення країни, він за відкритіший, справедливіший, збалансованіший і свідоміший підхід трактування шляхів по досягненню щастя.
Після того, як Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Мун назве РЕДа почесним послом, який переходить на «зелену» сторону і стане на захист навколишнього середовища. Кампанію #AngryBirdsHappyPlanet буде представлено сотні молодих людей в залі самої Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.
На презентацію також запрошені творці фільму: зірки, які озвучили героїв фільму Джейсон Судейкіс (Ред), Джош Гад ( Чак) і Майя Рудольф (Матільда) , а також продюсери Джон Коен і Кетрін Віндер , які попросять присутніх підтримати героїв Angry Birds. Персонажі будуть, щасливі, якщо люди вживатимуть заходи, направлені проти зміни клімату. Творці фільму також представлять креативні матеріали кампанії: «ДОПОМОЖИ РЕДУ СТАТИ ЗЕЛЕНИМ». Мешканці планети можуть зробити Angry Birds щасливими підтримавши кампанію #AngryBirdsHappyPlanet, також вони можуть приєднатися до кампанії «ДОПОМОЖИ РЕДУ СТАТИ ЗЕЛЕНИМ», розмістивши свої тематичні фото і повідомлення в соцмережах, на яких вони користуються вторинною сировиною, економлять ресурси, обирають екологічні види транспорту.
«Герої Angry Birds розважали мільйони людей по всьому світі — і тепер вони мають на меті зробити світ кращим місцем», — заявив Генеральний Секретар ООН Пан Гі Мун. «Ми пишаємося тим, що маємо такого посла як РЕД. Не існує кращого способу, щоб відзначити Міжнародний день щастя, аніж отримати нашого нового анімаційного посла і підвищити обізнаність про важливість боротьби зі зміною клімату для створення безпечнішого, стабільнішого і щасливішого майбутнього для усіх».
«Ми неймовірно пишаємося тим, що РЕД з «ANGRY BIRDS у кіно» був названий Почесним послом ООН до Міжнародного дня щастя. Так, РЕД може зовні здаватися сердитим, але ми знаємо, що всередині він дуже добрий. У концепції до кампанії «ДОПОМОЖИ РЕДУ СТАТИ ЗЕЛЕНИМ» ми говоримо, про те, що ніщо не робить сердитого птаха щасливішим, ніж здорова планета. Ми щасливі стати партнером ООН, адже наша мета — допомогти підвищити обізнаність про критичні глобальні проблеми, такі, як зміна клімату», — прокоментував Джон Коен, продюсер фільмів «ANGRY BIRDS у кіно» та «Нікчемний я».

Про фільм ANGRY BIRDS У КІНО (Тhe Angry Birds Movie)
Старт в Україні: 12.05.2016
Жанр: анімаційна комедія
Режисери: Клей Кейтіс, Фергал Рейлі
Феномен шаленої популярності Angry birds і досі не розгадано — а вони вже збираються заполонити екрани кінотеатрів. Новий анімаційний блокбастер розповість про початок глобального протистояння angry birds та їхніх запеклих ворогів — підступних свиней. Хочете дізнатися таємниці невгамовних улюбленців планети і потрапити в кумедну пернату 3D-пригоду?! Пташки вже на низькому старті!

Поделись этой новостью!