Что вытворяют мужчины_трейлер

 

Про секс прийнято говорити або добре, або не казати нічого. Та зірки найпопулярнішого телепроекту Камеді-клаб зовсім не збираються мовчати. Лише вони вміють дотепно жартувати про те, що інші не згадують вголос, а деякі не дозволяють собі такого навіть подумки.

Нова відверта комедія про чотирьох бабіїв, які готові на все заради чергової перемоги на любовному фронті. В їхньому арсеналі — інтриги, хитрощі, винахідливість, а якщо потрібно, то в хід йде важка артилерія – відверта безпринципна брехня, яка супроводжується різноманітними чудесами кмітливості.

Отже, четверо таких талановитих, майже, професійних коханців приймають виклик дивного мільйонера та пускаються у секс-перегони. Переможцю яких обіцяно винагороду – півмільйона. Та їхні цілі, насправді, не зовсім прості. Їм доведеться спокусити сучасну бабусю, цнотливу інтелігентку, неприступну красуню та балувану дружину олігарха.

Здавалось, нічого складного, бо вони вже підкорили чимало таких «Еверестів». Та чому цього разу все пішло шкереберть? Що стало на заваді — конкуренція, гроші? Або ж найгірше, що може статися зі справжнім мачо… Хай йому грець, кохання?

 

 

 

Поделись этим видео!