«1+1» покаже прем’єрні випуски «Ліги сміху»

Назад
Досуг Шоу-бизнес

Ліга сміху 14 вересня о 20:45 на «1+1» відбудеться прем’єра нових випусків «Ліги сміху» від студії «Квартал 95». Канал покаже другий етап Чемпіонату країни з гумору, тренерами якого стали Надія Дорофєєва, Станіслав Боклан, Дантес, Гарік Бірча, Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Наталія Могилевська. Ведучий – Євген Кошовий.

У складі команд-учасниць цього сезону «Ліги сміху» відбулися зміни, спричинені пандемією COVID-19. Так, замість білоруської команди «Королі турбаз» у проект повернулася «Моя провінція», яка раніше залишила гру. Тренеркою вінницької команди «Моя провінція» стала співачка Наталія Могилевська. А які саме команди виступлять у першому ефірі на «1+1», стане відомо вже зовсім скоро.

Також творці проекту змінили правила суддівства — виступи команд оцінюють тільки ті тренери, які не беруть участь у самій грі зі своєю командою. Окрім того, у другому етапі «Ліги сміху» команди не залишають проект, а змагаються за Тотем, який допоможе їм не вибути в наступній грі.

Зазначимо, зйомки другого етапу «Ліги сміху» відбулися на столичному Співочому полі -просто неба та з дотриманням вимог адаптивного карантину. Зокрема, глядачі сиділи через одне місце, а організатори забезпечили їх яскравими масками та рукавичками.

Не пропустіть прем’єру другого етапу «Ліги сміху» 4 вересня о 20:45 на «1+1».

Ліга сміху 7