Стала відома дата виходу серіалу «Доктор Віра»

Назад
Досуг

Доктор Віра 216 березня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нової медичної драми «Доктор Віра» з Зоряною Марченко, Дмитром Сарансковим, Марком Дроботом у головних ролях та з зіркою «Танців з зірками» Даніелем Салемом

Новий серіал про життя лікарів буде виходити на екрани по буднях. Спеціально для зйомок серіалу у одному з київських павільйонів побудували цілу лікарню, у якій і будуть розгортатись основні події. Головним режисером серіалу став Тарас Ткаченко, який знімав повнометражний історичний фільм за мотивами однойменного роману Василя Шкляра — «Чорний ворон». За сюжетом Андрій, якого грає Даніель Салем, несподівано зникає, залишаючи свою дружину Віру та маленьку донечку без грошей. Героїня, яку грає Зоряна Марченко, відомий кардіо-хірург, яка останні роки відійшла від практики і присвятила себе написанню дисертації. Жінка змушена повернутися до лікарні, в якій за цей час відбулися значні зміни. «Це серіал не тільки про медичні випадки, але й про сміливість розпочати життя з нового аркуша, кохання, любовні трикутники, підступність, дружбу та вірність», — каже Зоряна Марченко.

Робота над сценарієм йшла протягом двох років, команда збирала реальні історії хвороб, під час підготовки проводились консультації з UNICEF и МОЗ, а на знімальному майданчику постійно чергував лікар-консультант, який стежив за тим, щоб всі дії «хірургів» відповідали реальності. Цікаво, що двоє акторів дійсно за освітою лікарі. Так, Даніель Салем закінчив в Одесі медичний університет і протягом року працював хірургом-офтальмологом: «Рік я пропрацював у хірургії, проте зрозумів, що хочу розвиватися в іншій галузі. З самого раннього дитинства я мріяв розвиватися творчо. Було страшно, але я звик кидати собі нові виклики. От і доньку вчу на власному прикладі, що немає нічного неможливого, що завжди варто йти за своєю мрією».

Ще одним лікарем у житті виявився головний актор серіалу – Дмитро Сарансков. Чоловік 15 років присвятив медицині, мав власний стоматологічний кабінет у Одесі та час від часу грав у місцевому театрі. Проте одного разу вирішив кардинально змінити життя, переїхав до Києва та почав активно зніматися у кіно. Герой Дмитра – Роман Чайка, новий завідувач відділення хірургії, батько-одинак, який виховує 5-річну донечку, адже дружина покинула родину. Він справжній чоловік: спокійний, надійний, реаліст, та трохи закритий, аж доки не закохується у одну зі своїх колег.

Нагадаємо, серіал «Доктор Віра» буде виходити на телеканалі «1+1» з понеділка по четвер о 20:45.

Доктор Віра (1)Доктор Віра (2)