31 травня ірландському кіноактору Коліну Фарреллу виповнюється 44 роки!

Назад
Шоу-бизнес

колинЗ одного боку, навіть повірити у це важко, та з іншого — його кар’єрі більше 20 років. Перший прорив в кіно стався завдяки військовій стрічці Джоела Шумахера «Країна тигрів» у 2000-му році. Після цього проєкту Шумахер одразу приступив до роботи над трилером «Телефонна будка», де також запросив на головну роль нову зірку.

Колін Фаррелл завжди обирав не лише блокбастери, а й авторське кіно, вміло балансуючи свою фільмографію. На початку його кар’єри, у харизматичного ірландця,  була скоріше репутація чарівного красунчика ніж цікавого та багатогранного актора. Та час і вибір проєктів доказав беззмістовність цього твердження. Окрім великих блокбастерів «Особлива думка», «S.W.A.T.», «Олександр», «Поліція Маямі», «Пригадати все», «Фантастичні звірі і де їх шукати», «Дамбо», актор впевнено себе почуває в авторському кіно і в абсолютно різних жанрах: «Лобстер», «Справжній детектив», «Ундіна», «Мрія Кассандри», «Сім психопатів», «Залягти на дно в Брюгге». За останню, вже культову стрічку Мартіна МакДони, Колін Фаррелл отримав премію «Золотий глобус».

В цьому році Колін Фаррелл по-справжньому блискуче зіграв у новій стрічці  Гая Річі  «Джентльмени», де його образ Тренера, принципи героя, почуття своєрідного стилю, а також мем «4» — вже стали історією кіно. В Україні — так точно, бо «Джентльмени» увійшли в 20-ку бокс-офісу за всю історію українського кінопрокату та стали найуспішнішим фільмом Гая Річі в Україні, загальна квиткова каса стрічки — більше 75 млн. гривень.

Та в 2020-му компанія Вольга Україна готує ще один реліз за участю незрівняного Коліна Фаррела — шпигунський екшн-трилер «Агент Єва», де незрівнянному акторові дісталась роль головного антагоніста. Чи це не так? В шпигунському кіно не  так і легко розібратись!

Титульну роль Єви грає двократна номінантка на премію «Оскар» Джессіка Честейн, яка також виступила продюсером стрічки. Блискучий акторський склад — цілковито її заслуга, бо компанію Фаррелу та Честейн склали Джон Малкович, Джина Девіс, Коммон, Йоан Ґрііффіт та інші. До речі, Джессіка Честейн запросила пана Коліна Фаррела до свого проєкту не просто так: вони вже працювали разом над кіноадаптацію п’єси «Фрекен Юлія», яку у 2014 році зняла Лів Ульман.

Агент Єва_AppStiils_3